Dlaczego śniadanie jest najważniejszym posiłkiem dnia. Nasze babcie miały rację!

Pobudka, szybki prysznic, kawa złapana w biegu i pierwszy posiłek około południa - jeśli tak wygląda twój poranek, to mamy dla ciebie ważną wiadomość. Twoje codzienne przyzwyczajenia żywieniowe mają ogromny wpływ na twój cały dzień - te dobre spowodują, że będziesz mieć więcej energii, siły i pozytywnego nastawienia, żeby podbijać świat i realizować swoje plany i marzenia. Gdzie w drodze do pracy złapiesz lekkie, pyszne i pożywne śniadanie?

Jak powinno wyglądać pożywne i zbilansowane śniadanie?

Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. To nie mit  wyświechtany przez nasze babcie. Ale co jeśli cierpisz na chroniczny brak czasu lub nie jesteś osobą, która w kuchni czuje się jak ryba w wodzie, ale lubisz dobre, urozmaicone jedzenie? Pożywne, zbilansowane śniadanie, które spełniłoby wymagania każdej babci, wcale nie musi zajmować ci wieki. Złapany w biegu wrap z jajecznicą to danie na miarę naszych czasów i trybu życia. Gdzie znajdziesz idealne i lekkie śniadanie on-the-go? Sprawdź nowe menu śniadaniowe McDonald's, z którego dumna byłaby każda babcia.

Pewnie widziałaś już zabawne spoty reklamowe o rozszerzonej ofercie McDonald's z udziałem lubianego pracownika restauracji o pseudonimie Babcia? My sprawdzamy, co znajdziemy w słynnych już McWrapach z jajecznicą (dostępnych również w wersji bezmięsnej).

Śniadanie w McDonald's: co znajdziemy w nowej ofercie?

W nowej ofercie śniadaniowej McDonald’s dostaniemy lekką i pożywną jajecznicę w McWrapie w trzech wariantach smakowych: „Śniadaniowy McWrap Jajecznica i Wieprzowina”, „Śniadaniowy McWrap Jajecznica i Bekon” oraz w wersji wegetariańskiej - „Śniadaniowy McWrap Jajecznica i Pieczarki”.

Każdy ze Śniadaniowych McWrapów zawiera usmażone, świeże jaja, chrupiące warzywa: czerwoną paprykę, liście aromatycznej rukoli, kawałki soczystego pomidora i plasterki czerwonej cebuli. Co ważne, do przygotowania jajecznicy użyto prawdziwych, świeżych jaj z chowu ściółkowego pochodzących z Polski. To wszystko sprawia, że McWrapy to idealna opcja na pyszne, lekkie i pożywne śniadanie na wynos!

Nowa linia dostępna jest we wszystkich restauracjach McDonald’s w Polsce, w których obowiązuje oferta śniadaniowa – od poniedziałku do piątku do godziny 10:30 i w weekendy do 11:00.