Jak odzyskać figurę po ciąży?

Edyta Litwiniuk przyznała, że jej wspaniała figura to nie jest zasługa genów czy szczęścia. Słynna trenerka fitness ciężko pracuje każdego dnia, by mieć tak wspaniałą, wysportowaną sylwetkę. To dzięki ciężkiej pracy nad sobą ma tak szczupłe uda, płaski brzuch i zgrabne pośladki. Dodajmy, że jest mamą trzech córek! Jej „talia osy” to wynik wielu ćwiczeń i zdrowej diety, ale Edyta Litwiniuk nie robi tego tylko i wyłącznie dlatego, by dobrze wyglądać. Jej głównym celem jest zachowanie zdrowia. Niestety Edyta Litwiniuk przyznaje, że nie ma zbyt dobrych genów.

ZOBACZ TEŻ:

Dieta zapisana w genach? Ta lekarka polskich gwiazd stosuje innowacyjną metodę!

Ma 70 lat, a wygląda lepiej niż niejedna nastolatka. Jane Seymour – serialowa Doktor Quinn – zdradza sekrety pięknych włosów, doskonałej cery i idealnego ciała!

 

Edyta Litwiniuk o ciężkiej pracy nad "złymi genami"

- Mężczyźni w mojej rodzinie umierają zbyt wcześnie, są otyli, nie znałam żadnego z moich dziadków, geny mam paskudne – wyznaje nam gwiazda i dodaje, że w każdej ciąży miała cukrzycę ciążową.

- To nie jest tak, że mam super geny. Ja po prostu muszę na to ciężko pracować – dodała.

Zobacz, co jeszcze Edyta Litwiniuk o pracy nad sobą, swojej wspaniałej sylwetce i „złych genach” powiedziała w rozmowie wideo Oli Nagel?


Zajrzyj też do pozostałych części wywiadu wideo z Edytą Litwiniuk: