Firma Smile Makers współpracuje z seksuologami, ginekologami i ekspertami ds. piękna z całego świata. Wszyscy ci eksperci są zgodni co do tego, że lepsze życie seksualne prowadzi do lepszego stanu zdrowia. Udane życie seksualne – samemu, czy z partnerem – nie tylko przydaje pewności siebie i wrażenia atrakcyjności, ale faktycznie korzystnie wpływa na stan zdrowia i urodę.

Marka Smile Makers to najbardziej przyjazne i kobiece masażery intymne na świecie. Każdy z wibratorów jest:

    ⁃    Delikatny w działaniu: zastosowany w nich został najlepszy silikon dostępny na rynku - został on zatwierdzony przez amerykańską Agencję ds. Żywności i Leków. W trosce o maksymalnie przyjemne doznania, silikon został poddany wygładzaniu kriogenicznemu, dzięki czemu jest idealnie gładki.
    ⁃    100% wolny od ftalanów: wyprodukowany wyłącznie z najlepszych materiałów. Produkty są całkowicie wolne od ftalanów i innych szkodliwych substancji.
    ⁃    Przypuszczalnie najcichszym wibratorem na świecie: poniżej 40dB
    ⁃    100 % wodoodporny i łatwy w czyszczeniu. Można bez obaw używać go w wannie bądź pod prysznicem.
    ⁃    Wyposażony w prędkość na każdy nastrój: posiada 4 różne prędkości i 1 tryb pulsacyjny
    ⁃    Zapewnia nieprzerwane działanie - jedna bateria AAA to aż 4 godziny przyjemności!

STRAŻAK
„Nawet, gdy wszystko wokół płonie, w swym pięknym hełmie, jest zawsze gotów do akcji! Jest odważny, potrafi umiejętnie igrać z ogniem i sprawić, by nie wygasł za szybko. Połóż się wygodnie i daj się ponieść w piekło rozkoszy, damo w opałach! Twój bohater nadciąga!”

CO TO JEST?
Wibrator łechtaczkowy o wyjątkowym kształcie, z miękkimi „płomieniami” , stymulujący jednocześnie łechtaczkę i obszar warg sromowych dla większej przyjemności

DLA KOGO?
Dla kobiet, które kochają lub są ciekawe stymulacji łechtaczkowej

JAK UŻYWAĆ?
Idealny do zastosowania zewnętrznego. Spełni swoje zadanie podczas indywidualnej zabawy, a także podczas gry wstępnej z partnerem. „Spiczaste” zakończenie precyzyjnie trafi w najczulsze miejsca.

Zobacz także:

FRANCUZ
„Nikt nie rozumie, o czym mówi, ale czy to ważne? Wystarczy jedno  spojrzenie tego ponętnego językoznawcy,, by porozumieć się z nim bez słów. Mademoiselle, czas na relaks – mistrz sztuki namiętności udzieli Ci teraz niezapomnianej lekcji…”

CO TO JEST?
Niezwykle elastyczny i delikatny wibrator łechtaczkowy, imitujący seks oralny. Może też pomóc w odkryciu orgazmu piersi lub innych wrażliwych części ciała.

DLA KOGO?
Dla kobiet, które szukają miękkich i zmysłowych pieszczot, stymulujących miejsca erogenne na swoim ciele, a także dla kobiet, które kochają seks oralny.

JAK UŻYWAĆ?
Idealny do użytku zewnętrznego. Wyjątkowy i zmysłowy produkt, idealny do gry wstępnej. Do użytku samodzielnie lub we dwoje. Przy zastosowaniu z lekkim lubrykantem może dać jeszcze bardziej realistyczne wrażenia.

MILIONER
Ma jacht. Ma prywatny odrzutowiec. Oto jego wyspa, diamenty na jego palcach – i Ty. W jego kolekcji najpiękniejszego, co istnieje na świecie zajmujesz najważniejsze miejsce. Jest silnym graczem z dużymi zasobami i doskonale wie, co z nimi zrobić.

CO TO JEST?
Wewnętrzny wibrator o klasycznym, doskonale dopracowanym kształcie, imitujący wrażenie stosunku seksualnego. Może być przeznaczony również do stymulacji łechtaczkowej lub do seksu analnego.

DLA KOGO?
Dla kobiet, które szukają wszechstronnego produktu idealnego do stymulacji waginalnej jak i łechtaczkowej. Również dla kobiet lub dla par, które zawsze chciały spróbować seksu analnego.

JAK UŻYWAĆ?
Idealny do użytku wewnętrznego dla orgazmu waginalnego lub do zastosowania zewnętrznego w celu stymulacji łechtaczkowej.

TRENER TENISA
„Jego opalenizna doskonale współgra z białymi szortami, a o umiejętnościach gry najlepiej świadczą mistrzowskie forehandy! Jego zdaniem prawdziwa gra to zręczne celowanie, zatem trudno o lepsze zakończenie treningu niż zaproszenie go na indywidualne zajęcia poza kortem…”

CO TO JEST?
Ergonomiczny wibrator punktu G.

DLA KOGO?
Dla kobiet, które pragną odkryć nowe wrażenia stymulując punkt G.

JAK UŻYWAĆ?
Idealny do użytku wewnętrznego. Najlepszy do samodzielnego użytku w celu odnalezienia punktu G. Strefa erogenna w pochwie, podczas stymulacji, wywoła podniecenie seksualne i doprowadzi do orgazmu.

SURFER
„Wiosłuje mocno i elegancko porusza się na wodzie. Trzymaj się mocno tego profesjonalisty z ogromnym doświadczeniem, a pozostawi cię rozpaloną i oniemiałą…”

CO TO JEST?
Potężny i super cichy mini wibrator łechtaczkowy o klasycznym kształcie. Łatwy w przechowywaniu - zmieści się nawet w małej torebce!

DLA KOGO?
Dla kobiet, które chcą odkryć przyjemność ze stosowania wibratora łechtaczkowego i zabrać go wszędzie ze sobą!

JAK UŻYWAĆ?
Idealny do użytku zewnętrznego. Sprawdzi się podczas indywidualnej zabawy lub przy grze wstępnej z partnerem. Jego zaokrąglona główka z niewielkimi wypustkami z pewnością dostarczy ci wyśmienitych dreszczy.