Advertisement

Wspomniana substancja stymuluje produkcję kluczowych dla zachowania odpowiedniej kondycji skóry typów kolagenu i pomaga utrzymać optymalną równowagę pomiędzy nimi. Protinol™ znajdujący się w Odmładzającej Kuracji do Twarzy w Ampułkach ANEW od Avon wystarczy, aby przywrócić skórze twarzy, dekoltu i szyi kondycję sprzed 7 lat. Poznaj prawdziwą rewolucję w pielęgnacji cery dojrzałej!

Wszystkie zagrożenia skóry dojrzałej

Procesy starzenia skóry rozpoczynają się około 26. roku życia. Wówczas redukcji ulega zawartość kwasu hialuronowego, elastyny, a przede wszystkim kolagenu, czyli podstawowego budulca ludzkiej skóry. Przez to cera staje się mniej gładka i jędrna, a z czasem pojawiają się na niej zmarszczki (w pierwszej kolejności są to tak zwane „kurze łapki” w kącikach oczu). Z biegiem lat skóra coraz bardziej traci swoją sprężystość.

O jej wyglądzie decyduje nie tylko kolagen typu I, o którego zawartość dba większość dostępnych na rynku kosmetyków, lecz także kolagen typu III, którego produkcja słabnie już w okresie dzieciństwa. Niezwykle ważna jest także odpowiednia proporcja pomiędzy tymi dwoma podstawowymi budulcami skóry. Takim założeniem kierowali się naukowcy z Centrum Badawczo-Rozwojowego Avon w Suffern, opracowując innowacyjną technologię Protinol™. Na czym dokładnie polega rewolucja w pielęgnacji cery dojrzałej, dostępna teraz w Odmładzającej Kuracji do Twarzy w Ampułkach ANEW od Avon?

Poznaj Protinol™ i spraw, by twoja skóra odzyskała kondycję sprzed 7 lat!

Avon dba o kondycję skóry Polek już od prawie trzech dekad. Specjalizuje się w dostarczaniu kobietom innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie pielęgnacji. Dotychczas był pionierem w kwestii kosmetyków mających stabilną formę popularnego Retinolu, który stymuluje produkcję kolagenu. Specjaliści Avon poszli jednak o krok dalej i opracowali doskonalszą wersję Retinolu, czyli Protinol™ – technologię, która zapewnia jeszcze bardziej kompleksowe podejście do pielęgnacji skóry dojrzałej.

Rewolucja polega na tym, że w odróżnieniu od zdecydowanej większości dostępnych na rynku kosmetyków Protinol™ stymuluje nie tylko produkcję kolagenu typu I, lecz także kolagenu typu III, który jest równie ważny dla redukcji widoczności procesów starzenia. Ponadto Protinol™ pomaga w uzyskaniu optymalnej równowagi pomiędzy obydwoma typami kolagenu w skórze twarzy, dekoltu oraz szyi. Ten prawdziwy przełom w pielęgnacji cery dojrzałej jest obecnie na wyciągnięcie ręki dla wszystkich kobiet, ponieważ odpowiednią dawkę Protinolu™ zapewnia Odmładzająca Kuracja do Twarzy w Ampułkach ANEW od Avon!

Siedmiodniowa Odmładzająca Kuracja do Twarzy w Ampułkach ANEW z Protinolem™

Zanim Odmładzająca Kuracja do Twarzy w Ampułkach ANEW trafiła do sprzedaży, jej skuteczność została dokładnie przebadana. Efekt? Siedmiodniowa kuracja pozwala przywrócić poziom kolagenu w skórze sprzed 7 lat! Badania oceny konsumenckiej wykazały, że efekty są widoczne już po użyciu jednej ampułki. Skóra zyskuje świeżość i efekt wygładzenia. Konsekwencją użycia trzech ampułek jest młodszy i zdrowszy wygląd, natomiast po pełnej tygodniowej kuracji skóra staje się zdecydowanie bardziej jędrna, elastyczna, a zmarszczki wygładzone*.

Stosowanie Odmładzającej Kuracji do Twarzy w Ampułkach ANEW Avon jest proste i powinno stać się codzienną rutyną pielęgnacyjną skóry dojrzałej. Wystarczy w suchą i oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu wmasować odpowiednią ilość produktu. Następnie warto zastosować sprawdzony krem nawilżający, na przykład inny produkt z serii Avon ANEW.

Cofnij czas o 7 lat w zaledwie tydzień! Dołącz do 95% kobiet, które stwierdziły poprawę wyglądu skóry, i do 86%, dla których zyskała ona najlepszy wygląd od lat! Odmładzająca Kuracja do Twarzy w Ampułkach ANEW będzie dostępna w katalogu Avon 2/2020, a także na stronie avon.pl od 16.01.2020 r. w cenie od 69,99 zł.

Poczuj na własnej skórze rewolucję w dziedzinie pielęgnacji cery dojrzałej!

 

*na podstawie badania oceny konsumenckiej z udziałem 119 osób.