Ślubem Anny Lewandowskiej i Roberta Lewandowskiego żyły wtedy wszystkie plotkarskie i sportowe media w Polsce. Szczegóły ślubu największej polskiej gwiazdy sportu, Roberta Lewandowskiego, z wówczas jeszcze Anną Stachurską do samego końca owiane były tajemnicą. Nie wiadomo było, gdzie i kiedy odbędzie się uroczystość. Podobno te informacje były trzymane w sekrecie nawet przed gośćmi!  Dziś Anna Lewandowska i Robert Lewandowski są już cztery lata po ślubie. Za kilka dni będą świętować kolejną rocznicę, a towarzyszyć im będzie córeczka, Klara Lewandowska. Jak wyglądał ślub Anny Lewandowskiej i Roberta Lewandowskich?

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski są już 4 lata razem. Sakramentalne „tak” powiedzieli sobie dokładnie 22 czerwca 2013 roku. Uroczystość odbyła się w kościele św. Anny w Serocku. Tego wyjątkowego dnia parze towarzyszyli znajomi sportowcy i koledzy z boiska. Wśród nich byli m.in. Grzegorz Wojtkowiak, Dariusz Dudka, Wojciech Szczęsny,  Edyta i Cezary Pazurowie. Świadkiem Roberta Lewandowskiego był jego przyjaciel, Sławomir Peszko.

Ślub Anny Lewandowskiej i Roberta Lewandowskiego

Według niemieckiego tabloidu „Bild” ceremonia kosztowała około 250 tysięcy euro. Bezpieczeństwa gości, a przede  wszystkim pary młodej strzegli ochroniarze. Młodzi podjechali pod kościół piękną długą białą limuzyną. Dla gości przygotowano także atrakcje, takie jak pływanie po Wiśle motorówką czy spływ kajakowy. Co więcej można było również przechadzać się po pięknym parku, otaczającym dworek.

Suknię ślubną Anny Lewandowskiej wykonał Maciej Zień. Projektant zdradził, że suknia była dopasowywana indywidualnie – Anna Lewandowska wyglądała w niej wyjątkowo elegancko. Została uszyta z jedwabnej organzy z tkaniną satynową, która zapewniła jej wyjątkowy połysk.

ZOBACZ: WOŹNIAK-STARAK, WARNKE, ROZENEK-MAJDAN tak wyglądały suknie ślubne gwiazd TVN. Która najlepsza? [ZDJĘCIA]

Lada dzień, dokładnie 22 czerwca, Anna Lewandowska i Robert Lewandowski będą świętować 4 rocznicę ślubu. Mama Anny Lewandowskiej, Maria Stachurska, na swoim Instagramie pochwaliła się wyjątkowym zdjęciem pary. 

dumna mama i dumna teściowa - podpisała fotografię.

Przypomnijmy, że niedawno Anna Lewandowska została mamą! Anna Lewandowska i Robert Lewandowski po raz pierwszy zostali  rodzicami. Anna Lewandowska urodziła córeczkę, której para dała na imię Klara. Więcej o dziecku Anny i Roberta Lewandowskich przeczytacie TUTAJ>>

AKTUALIZACJA: Anna Lewandowska pod każdym zdjeciem dodanym na koncie @MariaStachurska na Instagramie ostrzega, że konto jest fałszywe. Radzę usunąć to konto! To już jest bezczelne podszywać się pod kogoś! - apeluje Lewandowska. Fani trenerki już zgłosili administratorom Instagrama prośbę o zablokowanie konta.

 

#takie #miłe #wspomnienie #zdjęcie #z #poprawin #to #już #prawie #4 #lata #od #ich #ślubu #dumna #mama #i #dumna #teściowa

Post udostępniony przez Maria stachurska (@stachurskamaria) 2 Cze, 2017 o 1:31 PDT