sloggi Body Adapt - bielizna, która dopasuje się do twojego ciała

Życie toczy się cyklami - miesięcznymi, dziennymi, rocznymi. To samo dotyczy naszego ciała. Dlatego to zupełnie naturalne, że rano wygląda inaczej niż wieczorem lub przed i po miesiączce. Nasze ciało zmienia się też w zależności od wieku lub wtedy, gdy oczekujesz dziecka. Zupełnie normalnym jest też to, że ciało, do którego przywykłaś sprzed ciąży, po narodzinach dziecka, będzie już wyglądać inaczej. To nic złego - tak pracuje dla nas nasze ciało i nie jest to przypadek, bo te wszystkie procesy przebiegają po coś. Nasze ciała potrafią niesamowite rzeczy. A ta niesamowicie sprawna machina potrzebuje nie tylko zrozumienia i akceptacji, ale też komfortu - o tę warto zadbać wybierając odpowiednią bieliznę. Wiemy, że to nie jest tak proste, jak mogłoby się wydawać.

A gdyby istniała bielizna adaptująca się do osoby, która ją nosi i pozostająca idealnie dopasowaną przez każdą minutę dnia, niezależnie od zmieniającego się ciała? Rozwiązanie przynosi marka sloggi (sloggi.com), która wprowadza właśnie na rynek rewolucyjną kolekcję bielizny Body Adapt, zapewniającą wyjątkowy komfort dla niej i dla niego. Seria została stworzona z myślą, aby perfekcyjnie pasować od momentu pierwszego założenia.

Koniec z poczuciem winy z powodu niewłaściwych rozmiarów! 

Marka sloggi wychodzi z założenia, że skoro kobiece ciało zmienia się każdego dnia, a rozmiar, który pasuje na nas rano może być zupełnie niedopasowany kolejnego wieczoru np. przez okres, wpływ warunków pogodowych, a nawet długą podróż czy zwykłą drzemkę, to wszystko, co potrzebuje to komfort. Bielizna, którą nosimy powinna sprostać tym zmianom. Czas na adaptację tego, co nosimy do naszego komfortu, a nie na odwrót, bo prawdziwy komfort wyzwala. Dlatego powstała nowa seria bielizny Body Adapt, która wykorzystując najnowsze osiągnięcia technologiczne, aktywnie dostosowuje się do kształtów ciała i zapewnia to, co jest najbardziej wyzwalające - nieprzerwany komfort.

sloggi BODY ADAPT: co znajdziesz w kolekcji?

Biustonosz sloggi Body Adapt to innowacyjna dbałość o Twoje piersi. Być może nie są one symetryczne i to oczywiste, że nie zawsze pozostają takie same. Ich rozmiar i kształt się zmienia, a wraz z nimi zmieniać się będzie Twój nowy, ulubiony biustonosz, aby zapewnić Ci maksymalny komfort i dostosować się do Twoich potrzeb. To po prostu najlepszy przyjaciel Twoich piersi, akceptujący je i wspierający takimi jakimi są – najpiękniejszymi i jedynymi w swoim rodzaju! Biustonosz sloggi Body Adapt jest wykonany przy użyciu technologii silikonowych stref o strukturze siatki – innowacyjnej funkcji zapewniającej Ci poczucie bezfiszbinowej wolności przez cały dzień. Ma laserowo cięte, płaskie krawędzie i dwuwarstwowe dopasowujące się do kształtu ciała miseczki, co sprawia, że cały biustonosz to po prostu najprzyjemniejsze wsparcie dla piersi. 

Biustonosz sloggi Body Adapt oferuje trzy innowacyjne, adaptacyjne opcje podtrzymania i wsparcia:

Zobacz także:

1.    Bralette: z łatwością się go zakłada, z łatwością się dopasowuje, z przyjemnością się go nosi.
2.    Soft Bra: średni poziom podtrzymania dzięki rewolucyjnemu wykończeniu i regulowanym ramiączkom.
3.    T-Shirt Bra: tylne zapięcie, usztywniane miseczki i niemarszcząca się tkanina – z nim piersi nigdy nie utracą wsparcia!

Do nowych biustonoszy pasują trzy kroje majtek: Mini, Hipster i High Leg Brief, w kolorach białym, czarnym i nostalgicznego brązu oraz w kolorze sezonu Jesień-Zima 2021 – Dark Wine.