Słodka minisukienka w kwiaty Lary Gessler to projekt polskiej marki. Modele w stylu lat 70. będą hitem tego lata!

Kochamy styl Lary Gessler! Zyskał jeszcze więcej uroku, od czasu, gdy gwiazda jest w zaawansowanej ciąży. Z racji swojego stanu, Lara stawia jeszcze większy nacisk na to, by wszystko, co zakłada, dawało jej 100% komfortu. Ale nie rezygnuje z równie ważnego aspektu - trendów! Minisukienka w kwiaty, w której pokazała się ostatnio, podbiła sieć, a my wróżymy jej wielki sukces tego lata! A to dlatego, że w zbliżającym się sezonie retro sukienki będą totalnym hitem!

Pamiętacie legendarne stylizacje gwiazd lat 60./70. takich jak Sharon Tate czy Twiggy? Czy w szufladach waszych babć jako dzieci znajdowaliście wykroje kwiatów na sukienki? Inspiracji w tym sezonie szukajcie w szafach swoich babć i mam! Sukienki w stylu retro to jeden z głównych trendów wiosny i lata.

Model sukienki, który podbił serca obserwatorów Lary Gessler to superuroczy projekt polskiej marki Inherite o nazwie Mia. Minisukienka o kształcie dzwonka, z rozszerzanymi długimi rękawami w drobną łączkę kosztuje 379 zł. Z czym nosi ją Lara Gessler? 

Minisiukienka w stylu retro: z czym ją nosić?

Lara Gessler nie tylko ceni modę w stylu vintage, ale też retro zasady stylu. Do uroczej minisukienki w kwiaty gwiazda dobrała dodatki w jednakowym kolorze, tak jak radziły nam nasze mamy. Do tego wybrała jeden z największych trendów zbliżających się sezonów - chodzi o pastelowy odcień żółci, czyli kolor maślany. Restauratorka również w modzie czerpie z kulinarnych inspiracji.

Lara wybrała w tym modnym kolorze żółci torebkę pouch bag, sandały na słupku w stylu ery glam oraz biżuterię z wielkim kamieniem w tym samym apetycznym maślanym kolorze.