Pippa Middleton jest w ciąży?

Pippa Middleton to młodsza siostra Księżnej Kate. Mimo że do tej pory stroniła od fleszy, cały internet wrze na jej temat. W ostatnim czasie w zagranicznych mediach pojawiła się wiadomość o drugiej ciąży siostry księżnej Kate. Pippa jest już mamą dwuletniego Arthura. Czyżby jej marzenie o powiększeniu rodziny właśnie się spełniało? Rodzina królewska jest zachwycona! Dobre wieści przekazał serwis PageSix, jednak informacja nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona przez małżonków. Ich bliscy w rozmowie z mediami podkreślili:

Pippa i James są podekscytowani, to fantastyczna wiadomość w tym trudnym roku. Cała rodzina jest zachwycona.

Pippa Middleton i James Matthews

Pippa Middleton jest żoną Jamesa Matthewsa, byłego kierowcy wyścigowego. Para pobrała się w 2017 roku. Ich ślub był bardzo głośnym wydarzeniem - cały świat ocierał łzy wzruszenia, gdy piękna i młoda Pippa Middleton przysięgała swojemu przyszłemu mężowi miłość aż po grób. Już rok później para powitała na świecie swojego pierwszego synka Arthura. Jak donoszą media, małżonkowie myślą aktualnie o kupnie nowej posiadłości w Berkshire, niedaleko rodzinnego domu Middletonów. To doskonałe miejsce dla wychowywania przyszłych potomków. 

Płeć nowego członka rodziny królewskiej nie jest jeszcze znana, nie wiemy także w którym tygodniu ciąży jest siostra Księżnej Kate. Z niecierpliwością więc czekamy na kolejne wiadomości i gratulujemy przyszłym rodzicom!

ZOBACZ TEŻ:

Kate Middleton i książę William przechodzą małżeński kryzys? Media donoszą o pewnym szczególe z ich intymnego życia

Wnuczka Elżbiety II zdradza sekrety z życia rodziny królewskiej

Sarah Spencer - starsza siostra księżnej Diany. To ona miała poślubić księcia Karola?

Zobacz także: