Ola Żebrowska rocznica ślubu

Aleksandra i Michał Żebrowscy to jedna z najpopularniejszych i najbardziej lubianych par w polskim show-biznesie. Są małżeństwem od 12 lat i choć dzieli ich spora różnica wieku, jest w nich sporo humoru i dystansu do samych siebie. Szczególnie popularne jest konto Oli Żebrowskiej, która z dużą dawką poczucia humoru opowiada o swoim macierzyństwie.

Małżeństwo obchodziło niedawno 12. rocznicę ślubu. Z tej okazji para opublikowała na swoich profilach na Instagramie zabawne, pamiątkowe zdjęcia.

Michał Żebrowski zamiast tradycyjnego, pięknego zdjęcia ze ślubu, udostępnił starą fotografię, na której chwyta żonę za pośladki! Najzabawniejsza jednak była odpowiedź żony. Ola Żebrowska skomentowała post męża: „to ja?”. 

ZOBACZ TEŻ:

Sezon na bób i Ola Żebrowska

Ola Żebrowska nie była dłużna mężowi i postanowiła za to podzielić się z obserwatorami tym, jak z ukochanym spędzają ten wyjątkowy dzień. Gwiazda opublikowała zdjęcie... obranego bobu! W opisie postu napisała: „12. rocznica ślubu”. Internauci szybko zareagowali na zabawne zdjęcie i skomentowali „szalone” życie zakochanych. 

Szykuje się „wystrzałowy” wieczór.

Będzie się działo.

Co bób złączył skórka niech nie rozdziela - pisali rozbawieni fani.

Zastanawiamy się, ile par w Polsce świętuje swoje rocznice ślubu w bardzo podobny sposób?

Michał Żebrowski i Ola Żebrowska związek

Zakochani poznali się, kiedy Aleksandra była jeszcze 18-letnią studentką, jednak dziewczyna nie była wtedy zainteresowana starszym mężczyzną. Na szczęście ich drogi znowu skrzyżowały się ponad trzy lata później. Para zaręczyła się zaledwie po miesiącu. Żebrowscy pobrali się w 2009 r. w Tatrach, na polanie Brzegi-Rynias. Ola Żebrowska w jednym z wywiadów wyznała, że zawsze chciała mieć dużą rodzinę. Obecnie małżonkowie wychowują wspólnie trójkę dzieci – 10-letniego Franciszka, 7-letniego Henryka i niespełna rocznego Feliksa.

Zobacz także:

ZOBACZ TEŻ: