„Sex Education” sezon 3: kiedy premiera?

Data premiery trzeciego sezonu „Sex Education” nie jest jeszcze znana, jednak większość osób podejrzewa, że trafi on na platformę Netflix jeszcze w tym roku. Dla wszystkich niecierpliwych fanów zdradzamy kilka szczegółów z planu. Nigdy nie zgadniecie, kto pojawi się w nowym sezonie!

ZOBACZ TEŻ: Netflix zapowiada kolejne nowości - Stranger Things, The Crown i Dom z Papieru. Kiedy kolejne sezony?

„Sex Education” sezon 3: co wydarzy się w serialu?

„Sex Education” to serial Netflixa, na którego trzeci sezon czekają z niecierpliwością miliony fanów. Asa Butterfield, aktor wcielający się w rolę jednego z głównych bohaterów – Otisa, w swoim wywiadzie dla Guardian zdradził kilka szczegółów z planu. Czego możemy się spodziewać?

Mamy do czynienia z lekkim przeskokiem czasowym od wydarzeń w 2. sezonie. Otis wrócił do szkoły, ale ma na głowie inne rzeczy. Trochę dojrzał, ale i stał się bardziej bezczelny. Fajnie było przedstawiać na nowo jego charyzmę. Nie martwcie się jednak, wciąż jest tak samo tragicznie niezręczny.

Drugi sezon „Sex Education” zakończył się tym, że Otis zostawił Maeve wiadomość głosową, w której wyznał jej swoje uczucia, a która skasowana została przez Izaaca. Decyzja o kontynowaniu historii po dłuższym czasie niż wydarzenia, które rozegrały się pod koniec drugiego sezonu, z pewnością na długo podtrzyma zainteresowanie widzów.

ZOBACZ TEŻ:   Gillian Anderson zszokowana brakiem edukacji seksualnej w Polsce: "To nie może być prawda!"

Sex Education” sezon 3: kto zagra w nowym sezonie?

W kolejnym sezonie „Sex Education” zobaczymy wszystkie znajome twarze, które zdążyliśmy polubić. Warto jednak wspomnieć, że do obsady dołączy trzech nowych aktorów, którzy wniosą ze sobą powiew świeżości.

Jemima Kirke wcieli się w rolę byłej uczennicy Moordale i nowej dyrektorki Hope, która za punkt honoru postawi sobie przywrócenie szkole jej dawnej świetności. Aktorka znana jest z serialu HBO „Dziewczyny”.

Jason Isaacs, którego z pewnością kojarzą fani „Harry’ego Pottera”, zagra Petera Groffa, czyli starszego brata pana Groffa. Odnosząca sukcesy i nieco zakochana w sobie postać odgrywana przez filmowego Luciusa Malfoy’a z pewnością wypadnie interesująco.

Dua Saleh to artysta i autor tekstów, który w nowym sezonie „Sex Education” wcieli się w rolę niebinarnego ucznia, Cala.

ZOBACZ TEŻ: Sex Education: Gillian Anderson jako guru seksu w nowym serialu Netflixa [ZWIASTUN]