Pierwsze zdjęcia ślub Meghan Markle i księcia Harry'ego

Pałac Kensington pokazał na swoim Twitterze pierwsze oficjalne zdjęcia z sesji ślubnej Meghan Markle i księcia Harry’ego. Podobnie jak w przypadku sesji narzeczeńskiej, księżna i książę Sussex wybrali Alexi Lubomirskiego, fotografa mody o polskich korzeniach, aby uwiecznił całą rodzinę.

Trzy zdjęcia to kolejno portret rodzinny z babką, królową Elżbietą II, księciem Filipem, mamą Meghan Markel ramię w ramię z córką, księciem Karolem i księciem Williamem z żoną, Kate Middleton. Drugie to z kolei urocza fotografia młodego małżeństwa w otoczeniu małych druhen i towarzyszących im chłopców z rodziny Windsorów.

Ostatnie zdjęcie z serii jest czarno-białym bardzo romantycznym portetem Meghan i księcia Harry’ego, w klimacie całej sesji w ogrodach Kensington, którą mogliśmy podziwiać przed ślubem.

Fotograf Alexi Lubomirski kim jest autor sesji ślubnej?

Alexi Lubomirski to mieszkający w Nowym Jorku fotograf, którego ojciec Władysław Lubomirski jest Polakiem, a matka Peruwianką. Artysta podobnie jak jego najnowsi modele, rodzina królewska, ma korzenie arystokratyczne – pochodzi z rodu książąt Lubomirskich. Fotograf fachu uczył się na stażu u fotografa gwiazd, Mario Testino.

Te zdjęcia z królewskiego albumu dowodzą, że wybranie Lubomirskiego jako nadwornego fotografa było strzałem w dziesiątkę. Bardzo lubimy!