"Wielkie kłamstewka 2" fabuła serialu HBO

Serial "Wielkie kłamstewka"na podstawie książki Liane Moriarty o tym samym tytule szybko stał się największym obyczajowym hitem HBO. Za produkcję i reżyserię wzięły się dwie doskonałe aktorki Reese Witherspoon i jej przyjaciółka Nicole Kidman. Same obsadziły siebie w głównych rolach przyjaciółek z małego miasteczka Monterey, zaangażowały też do produkcji m.in. córkę Lenny'ego Kravitza, Zoe oraz Shailene Woodley i Laurę Dern. Kobiety, matki, żony i kochanki uwikłane w sieć kłamstw, połączyła jedna wspólna i mroczna tajemnica związana z morderstwem męża jednej z nich. 

Madeline Mackenzie (Witherspoon), Celeste Wright (Kidman), Jane Chapman (Woodley), Renatę Klein (Dern) i Bonnie Carlson (Kravitz) tak bardzo pokochali widzowie, że HBO zdecydowało się na kontynuację, pomimo, wydawałoby się już zakończonej fabuły. Przy drugiej części "Wielkich Kłamstewek" pracowała sama autorka powieści o kobietach z Monterey, Liane Moriarty, a siedem odcinków, które liczy druga seria wyreżyserowała Andrea Arnold. Arnold jest zdobywczynią Oscara, a jej dziełem jest choćby głośny film o współczesnych bitnikach "American Honey". Do obsady w "Wielkie kłamstewka 2" dołączyła też wybitna aktorka Meryl Streep, która gra teściową Celeste i matkę Perry'ego, który zginął w poprzednim sezonie. Streep prowadzi własne śledztwo w śmierci swojego syna, niedowierzając wersji wydarzeń Celeste i jej przyjaciółek. "Piątka z Monterey" stara się żyć dalej i zapomnieć o tragedii, ale przypomina jej o niej wciąż prowadzone śledztwo. Presja jest wielka, a kobiety zmagają się z poczuciem winy i boją, że prawda wyjdzie na jaw.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I fully await your screams. #BigLittleLies2

Post udostępniony przez HBO (@hbo) Maj 10, 2019 o 11:00 PDT

"Wielkie kłamstewka 2" oficjalny zwiastun

Akcja oficjalnego zawiastunu "Wielkich kłamstewek 2" rozpoczyna się w momencie finału pierwszej części. Tuż po felernej imprezie, w noc morderstwa. Będzie to więc czasowo płynna kontynuacja wydarzeń, w które wplątane są wszystkie przyjaciółki. Wygląda na to, że atmosfera pomiędzy nimi będzie napięta, a każdą po kolei gryźć będą wyrzuty sumienia. Czy wspólna tajemnica Celeste, Madeline, Renaty, Jane i Bonnie wyjdzie na jaw? Czy któraś nie wytrzyma presji? Nie możemy się już doczekać tych siedmiu odcinków i z przyjemnością wrócimy do położonego nad oceanem Monterey, a przy okazji posłuchamy genialnego soundtracku z hitem Micheala Kiwanuki. 

Kiedy premiera "Wielkie kłamstewka 2"? Wygląda na to, że już za niecały miesiąc na HBO. Będzie oglądać?