"The Eddy" - serial Netflix z Joanną Kulig

"The Eddy" to długo wyczekiwany serial Netflixa z Joanną Kulig. Właśnie w sieci pojawił się pierwszy oficjalny zwiastun serialu Damiena Chazelle'a, twórcy "La La Land", "Opowieści z San Francisco", "W pogoni za marzeniami". "The Eddy" to serial muzyczny, którego akcja dzieje się we współczesnym, wielokulturowym Paryżu, głównie w jednym z tamtejszych klubów. 

Serial będzie składał się z ośmiu odcinków, a dialogi będą prowadzone w trzech językach - francuskim, angielskim i arabskim.

"The Eddy" - o czym jest serial Netflixa?

Joanna Kulig w serialu "The Eddy" wciela się w postać Mai - kobiety o niezwykłym głosie, borykającej się z problemem alkoholowym. Polskiej aktorce towarzyszą znani i cenieni aktorzy.

Andre Holland (“Wysokie loty”) zagra Eliota - właściciela upadającego paryskiego klubu muzycznego, niegdyś znanego pianistę z Nowego Jorku. Amandla Stenberg (“Nienawiść którą dajesz”) to serialowa Julia, czyli nastoletnia córka Eliota, która nagle zjawia się w Paryżu i zmusza ojca do zmierzenia się ze swoją przeszłością. Tahar Rahim (“Prorok”) odegra postać Farida - współwłaściciela klubu, którego tajemnicze życie wciąż negatywnie odbija się na Elliocie i jego zespole, a Leila Bekhti (“Niezatapialni”) zagra wspierającą go żonę - Amirę.

W serialu "The Eddy" zespół muzyczny tworzą profesjonalni muzycy: Randy Kerber, Ludovic Louis, Lada Obradovic, Jowee Omicil oraz Damian Nueva Cortes. Natomiast francuski raper Sopico zagra wokalistę zyskującego popularność zespołu.

"The Eddy" - kiedy premiera?

Na premierę serialu Netflixa "The Eddy" nie musimy długo czekać. Ośmioodcinkowy miniserial pojawi się na pltaformie Netfix już 8 maja. W oczekiwaniu na serial obejrzyjcie pierwszy oficjalny zwiastun "The Eddy".

"The Eddy" - zwiastun serialu Netflixa

My już nie możemy doczekać się serialu Netflixa "The Eddy". A wy będziecie oglądać?