Wioletka i Klaus to bystre dzieci. Większość ich życia przepełniały nieszczęście i rozpacz…tak rozpoczyna się nietuzinkowa opowieść.

Seria Niefortunnych Zdarzeń przedstawia dramatyczną historię sierot Baudelaire – Wioletki, Klausa i Słoneczka, będących pod opieką złego wuja – Hrabiego Olafa, który posunie się do okropnych rzeczy, aby dobrać się do ich majątku. Za każdym razem rodzeństwo musi spróbować przechytrzyć Olafa, udaremniając jego przebiegłe plany i ciągłe zmiany wizerunku, aby odkryć wskazówki związane ze śmiercią rodziców.

Netflix swój nowy serial oparł na serii książek Lemony’ego Snicket’a, które zyskały miano światowego bestsellera. W serialu występuje laureat Emmy i Tony Award – Neil Patrick Harris.

fot. materiały prasowe Netflix/ Seria Niefortunnych Zdarzeń

Produkcja będzie miała osiem odcinków, a producentami wykonawczymi są laureaci Emmy Award - Barry Sonnenfel oraz Daniel Handler. Jeśli lubicie baśniowy klimat starych domów, niezwykłe przygody, które możecie oglądać z całą rodziną i doskonałą charakteryzację – polecamy Wam nowy serial Netflix z czystym sumieniem. Zobaczcie pierwszy zwiastun!

Zobacz także:


ZOBACZ TEŻ:

PIĘKNA I BESTIA: PIERWSZY ZWIASTUN Z EMMĄ WATSON!

TILDA SWINTON W HORRORZE!