Zdrada - co mówi na ten temat sennik?

Interpretacja symbolu zdrady zależna jest od kontekstu. Zupełnie inne znaczenie niesie za sobą sytuacja, w której to my zdradzamy,  inne – kiedy to ktoś zdradza nas.

W przypadku pierwszej sytuacji możemy mieć pewność, że w nadchodzącym czasie  doświadczymy czegoś nieprzyjemnego. Zdradzanie kogoś znak, że nie jesteśmy w pełni szczęśliwi, dominuje u nas uczucie rozczarowania, a inni nie darzą nas wystarczającym szacunkiem. Co więcej, jeśli to my dopuściliśmy się zdrady, niestety musimy być przygotowani na nadchodzące kłopoty. Taki sen może antycypować sytuację, w której postąpimy haniebnie i prędzej czy później odczujemy konsekwencje takiego zachowania na własnej skórze.

W przypadku snu, w którym występuje motyw planowania zdrady, powinniśmy mieć się na baczności. Oznacza to bowiem, że los ostrzega nas przed wrogami, którzy czyhają na nasz majątek. Nazwanie nas zdrajcą we śnie może z kolei zwracać uwagę na nieprawdziwe, przekłamane spojrzenie na dany obszar otaczającej nas rzeczywistości. Taki sen wskazuje na doświadczane przez nas przyjemności, które najprawdopodobniej są krótkotrwałe lub jedynie pozorne.

Niektóre senniki sugerują także, że zdrada we śnie może odzwierciedlać stan naszego umysłu. Być może podświadomie chcemy uczynić coś złego. Sen o zdradzie ponadto stanowi ostrzeżenie przed nieprzyjaciółmi. Mogą oni czekać na dogodny moment, aby zadań nam bolesny cios.

Paradoksalnie, jeśli to Ty zostajesz zdradzony we śnie, możesz odetchnąć z ulgą. Oznacza to, że z łatwością przezwyciężysz wszelkie trudności jakie w najbliższym czasie napotkasz na swojej drodze.

Zobacz też:

Sennik ciąża - znaczenie snu o ciąży >>>

Zobacz także:

Sennik - najpopularniejsze znaczenia snów >>>

--

Tekst powstał we współpracy z wróżką Apolonią: https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-apolonia, KONTAKT: 708 577 024