Sennik policja – co symbolizuje sen o policji?

Widzieć policję we śnie to znak ostrzeżenia przed popełnieniem błędu. Najczęściej policja pojawia się w snach, kiedy podejmujemy się wzmożonych przemyśleń nad właściwością podjęcia planowanych działań. Sen o policji często towarzyszy osobom zaangażowanym w sprawy sądowe oraz nadzorującym innych. Obraz patrolu policyjnego najczęściej związany jest z wahaniami na tle moralnym lub etycznym.

Widok we śnie policjanta, który kieruje ruchem symbolizuje konflikt emocjonalny powstały na skutek różnicy między poglądami a uczynkami. Takie sny najczęściej zdarzają się osobom przymuszanym do postępowania wbrew swojej woli i są wynikiem rozbicia emocjonalnego oraz wyrzutów sumienia.

Odgrywanie we śnie roli policjanta jest znakiem podejmowania złych decyzji i dopuszczenia się złego zachowania względem innych osób. Należy wystrzegać się działań, które mogą przynieść innym stratę finansową lub krzywdzić ich emocjonalnie.

Sen o pomocy policjantom jest dobrym znakiem, bowiem symbolizuje postępowanie zgodnie z prawem, z moralnością i ogólnie przyjętymi zasadami społecznymi.

Taki sen może być również symbolem zakończenia nieprzyjemnych spraw, których zwieńczenie nie będzie jednak dla nas w pełni satysfakcjonujące.

Sennik policja – ucieczka przed policją

W swoich snach przed policją najczęściej uciekają ludzie, którzy są niedojrzali i nie potrafią przejąć odpowiedzialności za swoje czyny. Takie sny często towarzyszą osobom młodym, które podejmują się lekkich wykroczeń przeciw prawu, aby w ten sposób zaimponować rówieśnikom i zyskać ich podziw oraz sympatię.

Sennik policja – policjant w mundurze

Policjant w mundurze jawiący się we śnie to znak nadchodzących niewielkich kłopotów, którym będzie trzeba stawić czoła. Nie będą one stanowić dużego obciążenia i wiązać się z dalekosiężnymi negatywnymi skutkami, ale znacząco zepsują nam humor i będą przeszkodą dla realizacji planów. Takie samo znaczenie ma sen o policjancie znajdującym się na służbie.

Zobacz także:

Sennik policja – mandat od policji

Kiedy śnimy o mandacie, należy się spodziewać sporych wydatków, które będą następstwem niewłaściwych poczynań wymagających poniesienia sowitej kary. Może to być zwiastun przystąpienia do nietrafionej inwestycji lub sporej straty finansowej.

Kolejną interpretacją mandatów pojawiających się w snach jest przestroga przed ciężką chorobą w rodzinie. To czas na obdarzenie troską swoich najbliższych i poddanie się kontroli lekarskiej oraz wykonanie niezbędnych badań.

Sennik policja – policja w domu

Kiedy śnimy o policji, która odwiedza nas w domu, najczęściej borykamy się z problemami rodzinnymi. W tym wypadku należy zadbać o dobre relacje z domownikami, unikać konfliktów i nieporozumień. To czas, kiedy trzeba dbać o możliwości konsensusu.

Sennik policja – dzwonić na policję

Rozmowa z policją ostrzega przed zrobieniem czegoś w niezgodzie ze sobą. Wzywanie policji we śnie to tak naprawdę nawoływanie siebie samego do porządku i uczciwości. Sny o dzwonieniu na policję często są następstwem ciągu wypowiedzianych przez nas kłamstw i uwikłania się w ich pułapkę. Ten sen jest domeną niewiernych partnerów i złodziejów.

Sennik policja – zatrzymanie przez policję

O aresztowaniu przez policję śnią osoby, które dopuściły się zrobienia złych rzeczy. Sen taki oznacza podświadomą obawę przed konsekwencjami swoich czynów lub wyrzuty sumienia z powodu wyrządzenia krzywdy innemu człowiekowi.

Bycie zatrzymanym przez policję w snach, może oznaczać również siłę i odporność na nacisk ze strony innych osób. To symbol braku uległości dla przeciwieństw i polecenie zachowania wzmożonej kontroli dla otaczających nas ludzi i wydarzeń.

Sennik policja – kontrola drogowa

Sen o kontroli drogowej może oznaczać obawę przed poniesieniem konsekwencji swoich czynów. To podświadomy sygnał braku akceptacji dla swoich zachowań i doskonały moment na zatrzymanie się i poddanie rozmyśleniom o naszym postępowaniu i zestawienie ich z wyznawanymi przez nas normami.

Patrol policji widziany we śnie, który nas nie zatrzymuje, ale stoi na poboczu, to znak pojawienia się sporych problemów w interesach i finansach. To przestroga przed przystąpieniem do niesprawdzonych inwestycji i projektów obarczonych sporym ryzykiem.