Zobacz: Wielki horoskop na 2022 rok dla wszystkich znaków zodiaku ->

Poznaj sekshoroskop dla każdego znaku zodiaku.Sprawdź, co lubi mężczyzna z danego znaku.

Sekshoroskop  - Baran

Ma duży temperament i jest waleczny, dlatego będzie podniecał go seks z odrobiną przemocy. Jego najczulszymi strefami erotycznymi są głowa i uszy. Partner spod znaku Barana będzie ci wdzięczny, jeśli zaczniesz pieścić ustami płatki jego uszu. To od razu go podnieci. Podobnie jak masaż tyłu głowy. Horoskop intymny dla Barana mówi, że uwielbiają też głębokie, namiętne pocałunki. Są w nich prawdziwymi mistrzami. Zdarza się, że podczas wymiany całusów Baran tak się podnieci, że nie potrzebna mu już dalsza gra wstępna.


Sekshoroskop  - Byk

To sybaryta, który potrafi delektować się rozkoszami stołu oraz łoża. Byk jest bardzo zmysłowym znakiem. Nie lubi się spieszyć, dlatego wymaga partnera cierpliwego. Ale gdy już się podnieci, całe jego ciało staje się mapa erotyczna. Dlatego Byk uwielbia masaże wonnymi olejkami, które dodatkowo rozpalają zmysły. Docenia eleganckie perfumy. Nade wszystko ceni jednak pieszczoty karku i szyi, lubi również, kiedy dotyka się jego nosa i pieścić językiem i wargami – usta. Warto także wiedzieć, że Byki są bardzo swobodne w seksie, otwarte, nie czują skrępowania i lubią pokazywać swoje ciało.


Sekshoroskop  - Bliźnięta

Lubią nowości i podniecenie towarzyszące próbowaniu tego, czego jeszcze nie robiły. Najbardziej zabójcze dla Bliźniaka są nuda i powtarzalność, dlatego partnerka, która zdecyduje się z nim związać, powinna unikać rutyny. Inaczej może się spodziewać niewierności. Gra wstępna, uwodzenie może być dla Bliźniąt czasem bardziej interesujące i podniecające niż samo uprawianie seksu. Horoskop partnerski dla Bliźniąt mówi, że najbardziej lubią pieszczoty ramion i piersi. Wdzięczne będą też za masaż pleców i miejsc pod pachami. Poza tym to „słuchowcy”, którzy podczas seksu lubią być komplementowani i prowadzić podniecające, pikantne rozmowy.

Zobacz też:

Arabski horoskop, czyli jak zmienić mężczyznę w kochanka 1001 nocy ->>

Zobacz także:


Sekshoroskop  - Rak

Bardzo dużą wagę przywiązuje do czułości i bliskości z partnerką. Raki to prawdziwe przytulanki. Uwielbiają uściski i obejmowanie, a delikatne gładzenie ich skóry sprawia im prawdziwą rozkosz. Dla Raków ważne jest poczucie bliskości. Nie dla nich erotyczne przygody czy skoki w bok. Wolą wonną kąpiel z partnerem w blasku świec i wzajemny masaż ciała. Strefy erogenne Raków to sutki. Uwielbiają, gdy partnerka delikatnie pieści je językiem. Głębokie, namiętne pocałunki i pieszczenie płatków uszu także wprawia Raki w drżenie i doprowadza do ekstazy. Nad ewolucje i akrobacje w łóżku Rak przedkłada seks konwencjonalny, nawet mocniejszy.


Sekshoroskop  - Lew

Uwielbia uprawiać seks, i to w dużych ilościach. Wymaga sporo uwagi od kochanki. Horoskop łóżkowy dla Lwa podpowiada, że rozpływa się z rozkoszy, kiedy partnerka go głaszcze i masuje. Potrzebuje dużo uwagi i w czasie gry wstępnej, i podczas uprawiania seksu. Lubi wtedy też pieścić samego siebie. Jego strefy erogenne znajdują się po obu stronach pleców, wokół kręgosłupa. Przesuwaj językiem wzdłuż niego, a zobaczysz, że Lew zacznie się wić z rozkoszy. Wrażliwym miejscem jest też dolna warga. Ssanie jej, chwytanie zębami i lekkie pociąganie spowoduje, że Lew nabierze ochoty na seks. Ogromną zaletą osób spod tego znaku zodiaku jest to, że są hojnymi kochankami. Uwielbiają brać, ale równie chętnie dawać rozkosz.


Sekshoroskop  - Panna

Bardzo trudno go uwieść, bo potrafi oprzeć się najbardziej nawet wyrafinowanym pieszczotom. To twardy zawodnik. Jest maniakiem porządku i czystości, dlatego wygląd miejsca, w którym zechcesz go uwieść, będzie bardzo ważny. Jesteś bałaganiarą? Nie masz co liczyć na porywy namiętności z jego strony. Jeśli chodzi o strefy erogenne, to Panny uwielbiają pieszczenie kolan i łokci. Mają też bardzo wrażliwy brzuch wokół pępka i lubią być tam głaskane oraz lizane. Warto wiedzieć, że oprócz czystości dla Panny ważny jest również nastrój. Odpowiednia muzyka, historie erotyczne i filmy sprawią, że nabierze ochoty na realizację ich w łóżku.


Sekshoroskop  - Waga

Luksus i elegancja to słowa klucze do skutecznego uwodzenia mężczyzn spod tego znaku zodiaku. Satynowa pościel, drogie perfumy, kolacja w ekskluzywnej restauracji i szampan stanowią najlepszą i najkrótszą drogę do sukcesu. Waga jest wzrokowcem, dlatego ubierz się w podniecającą koronkową bieliznę i zrób pobudzający wyobraźnię striptiz, a wprawisz swego mężczyznę w stan ekstazy. Osoby spod tego znaku wolą być uwodzone, niż same wcielać się w rolę łowców. Najwrażliwsze na pieszczoty są pośladki i dolna część pleców. Masaż i głaskanie tych części ciała pobudza Wagę. Uwielbia być całowana po brzuchu. Nie cierpi agresji i gwałtownych zachowań, ostry seks zdecydowanie nie jest dla niej.

Przeczytaj także:

Jaką mamą jesteś według znaku zodiaku? Wymagasz czy rozpieszczasz? ->>


Sekshoroskop  - Skorpion

Cechuje go nieufność i skrytość, dlatego niechętnie zdradza swoje preferencje seksualne. Lubi, gdy partnerka sama odkrywa to w trakcie obcowania z nim i gdy ma sporą w tym względzie wyobraźnię. Skorpion docenia u drugiej osoby inwencję i uwielbia być uwodzony. Strefy erogenne Skorpiona to pośladki i okolice krocza. Bardzo docenia aktywność partnerki w miłości francuskiej. Skorpiony podnieca wszystko, co niezwykłe, odbiegające od klasycznej normy, dlatego osoba, która stawia na tzw. tradycyjny seks, nie ma u nich szans. Stracą za to głowę dla kobiety, która jest mistrzem w wyrafinowanej grze wstępnej.


Sekshoroskop  - Strzelec

Ma duży temperament, więc często i chętnie uprawia seks i pieszczoty. Jednocześnie jest dość wygodny i leniwy, dlatego woli raczej brać, niż dawać. Chętnie wybiera partnerki o egzotycznej urodzie. Delikatne pieszczoty ud i pośladków będą znakomitym wstępem do uprawiania namiętnego seksu. Od innych znaków zodiaku odróżnia Strzelca fakt, że lubi  pieszczoty, które niekoniecznie muszą prowadzić do seksu. Horoskop miłosny wskazuje, że jeśli zaś mężczyzna jest w odpowiednim nastroju, staje się otwarty na eksperymenty i nowości.


Sekshoroskop  - Koziorożec

Bywa tak chłodny, że seks wydaje się nie mieć dla niego znaczenia. To błędny wniosek. Ten znak uwielbia  pieszczoty i seks, ale potrzebuje właściwego nastroju. Musi być zrelaksowany i odprężony. Najbardziej wrażliwe u Koziorożca są kolana, dlatego dobrym wstępem jest masaż oraz pieszczenie tych okolic ciała. Jeśli uda się rozpalić Koziorożca, okaże się, że jest namiętnym, chętnym i bardzo wytrwałym kochankiem, który stawia sobie za cel przede wszystkim zaspokojenie partnerki.


Sekshoroskop  - Wodnik

To intelektualista, który uchodzi za niezbyt namiętnego kochanka. Jeśli jednak zależy mu na partnerce, potrafi być bardzo pomysłowy i zmysłowy. Podnieca go to wszystko, co niecodzienne i niebanalne. Lubi też urozmaicenia i erotyczne gadżety w łóżku. Chętnie eksperymentuje. Jest mistrzem uprawiania błyskawicznego seksu w nietypowych miejscach, które działają na jego wyobraźnię znacznie silniej niż tradycyjne łóżko. Wodnika najbardziej podniecają masaż i głaskanie łydek oraz lizanie i muskanie wargami okolic jego kostek. Wrażliwe na dotyk są również policzki i twarz. Gładzenie ich palcami na pewno będzie dobrym wstępem do oddania się miłosnej rozkoszy. Podobnie jak otwarcie się na nietypowe sytuacje.


Sekshoroskop  - Ryby

Marzą o romantycznej, delikatnej i czułej kochance. Przygoda w nietypowym miejscu czy skok w bok zwykle pozostają w sferze bezpiecznych, choć podniecających pragnień. Podczas uprawiania seksu Ryby muszą się czuć bardzo komfortowo. Dlatego najważniejsze są dla nich rozbudowana gra wstępna i wyobraźnia oraz inicjatywa partnerki. Szczególnie wrażliwe mają nogi, a masaż stóp potrafi zdziałać cuda.