Sebastian Fabijański wyjątkowo rzadko opowiada o sowim życiu prywatnym. Wyjątek zrobił jednak, pojawiając się w programie „Kuba Wojewódzki Show”. Aktor jeszcze niedawno związany był z aktorką Olgą Bołądź. Mimo zaręczyn ich związek jednak nie przetrwał i aktorska para rozstała się we wrześniu tego roku. Fabijański u Wojewódzkiego pojawiał się przy okazji premiery filmu „Kamerdyner” Filipa Bajona, w którym zagrał u boku Marianny Zydek i Janusza Gajosa. Aktor podczas wywiadu opowiadał nie tylko o pracy nad filmem, lecz także uchylił rąbka tajemnicy dotyczącej swojego życia prywatnego. Sebastian opowiedział m.in. o tym, jak radził sobie po śmierci swojego ojca. Tata Fabijańskiego zmarł w zeszłym roku. Aktor uporał się już z tym faktem? Okazuje się, że nie jest to łatwe…

Nie mówiłem o tym, jak do tej pory (...). Tato mi w sierpniu zeszłego roku zmarł i to bez zapowiedzi żadnej. Okazało się, że jestem po***nym dzieckiem. Czuję się, jakbym się na nowo urodził i w ogóle nie wiem, o co chodzi.(...)  Okazało się, że bardzo byłem zbudowany na tym. (...) Po śmierci ojca dowiedziałem się dużo na swój temat i przytłoczyło mnie to poważnie (...) Gdyby nie mama, to nie wiem, co by ze mną było przez ostatni rok. Mama, ty wiesz, ale dziękuję - wyznał Fabijański w programie u Kuby Wojewódzkiego.

Mimo tak smutnego momentu w programie, Sebastian Fabijański nie stracił poczucia humoru:

Trochę to zahacza o "Rozmowy w toku" - dodał ironicznie po chwili. 

ZOBACZ KONIECZNIE: Kim jest Sebastian Fabijański? Czego o nim nie wiecie?

Sebastian Fabijański o filmie "Kamerdyner"

Oprócz intymnych wyznań dotyczących swojej rodziny, aktor opowiedział także o swojej karierze i pracy nad filmem Kamerdyner”, który nagrodzono podczas festiwalu w Gdyni Srebrnymi Lwami:

 - Czy ty miałeś swój plakat w swoim pokoju? Nasi wspólni znajomi mi to powiedzieli. – zagadnął Kuba.

- Chyba ty! Zmień znajomych albo dealera! – odpowiedział kąśliwie Fabijański.

- Nauczyłeś się kaszubskiego? – dopytywał Kuba.

- To nie była nauka kaszubskiego. Nauczyłem się słów, które wypowiada Mateusz [w filmie "Kamerdyner" - przyp. red.], by wypadł wiarygodnie - wyjaśnił aktor.

Jak widać, Sebastian Fabijański to nie tylko uzdolniony przystojniak, ale także facet z bagażem życiowych doświadczeń. Nie zawsze łatwych. O swoim życiu i karierze w tym samym odcinku show Kuby Wojewódzkiego opowiadał także Michał Szpak.