"Saudyjskie siostry" znalezione martwe w swoim mieszkaniu w Sydney. Policja mówi o "niezwykłych okolicznościach śmierci"

Gdy w czerwcu policja w jednym z apartamentowców w Sydney znalazła ciała 2 kobiet, nie można było ustalić ich tożsamości. Kobiety nie żyły od pewnego czasu. Ponad miesiąc trwał proces identyfikacji zwłok. Okazało się, że są to saudyjskie siostry: 24-letnia Asra Abdullah Alsehli i 23-letnia Amaal Abdullah Alsehli. Jaki koszmar wydarzył się w tym mieszkaniu?

Konsulat saudyjski w Sydney opublikował oświadczenie na Twitterze w tej sprawie. Przekazał, że jest w kontakcie z władzami australijskimi i złożył kondolencje rodzinie zmarłych.

Czy uda się rozwiązać zagadkę śmierci 20-letnich saudyjskich sióstr?

Policja nie ustaliła jeszcze przyczyny śmierci dwóch młodych kobiet z Arabii Saudyjskiej. Śledczy zdradzili, że to "okoliczności ich śmierci są niecodzienne". Dlaczego? Na ciałach saudyjskich sióstr nie znaleziono żadnych obrażeń.

Służby nie były w stanie ustalić, w jaki sposób kobiety zmarły. Okoliczności ich śmierci są niecodzienne, ponieważ nie znaleziono żadnych obrażeń. Śledczy są zainteresowani rozmową z każdym, kto mógł widzieć lub kto może mieć informacje o aktywności kobiet w dniach i tygodniach poprzedzających ich śmierć, do której doszło na początku maja — poinformowała policja z Nowej Południowej Walii.