Sara Boruc i Artur Boruc świętują 5. rocznicę ślubu

Sara Boruc to jedna z influencerek, która chętnie i często publikuje w sieci zdjęcia ze swojego prywatnego życia. Na wielu z nich widzimy rodzinne scenki lub romantyczne ujęcia z mężem, Arturem Borucem. Odkąd na początku maja na świat przyszedł syn pary, Noah – to on stał się głównym bohaterem niemal wszystkich postów na jej instagramowym profilu.

Aktualnie rodzina przebywa na wakacjach na greckiej wyspie Mykonos. Jak podkreśla sama Sara wyjazd i jego kierunek nie są przypadkowe: 

Kochamy to miejsce! Tutaj wzięliśmy ślub-5 lat temu !! Czas pędzi jak szalony! Pierwszy raz byliśmy tu 11 lat temu, zakochaliśmy się i od wtedy przylatujemy co roku.

Sara Boruc: zdjęcie syna wywołało falę krytyki 

Mimo że posty Sary zazwyczaj spotykają się z pozytywnym przyjęciem i setkami komplementów – tym razem stało się wręcz odwrotnie. Powodem krytyki jest jeden z najbardziej delikatnych tematów w internecie, czyli opieka nad dzieckiem. Influencerka opublikowała rodzinny portret, na którym widzimy: ją, Artura, Amelię (pierwsze wspólne dziecko pary), Oliwię (dziecko z pierwszego małżeństwa Sary) i Noah, z którego powodu w komentarzach rozpętała się dyskusja. 

Zobacz to zdjęcie >>

Jak zauważyły obserwatorki maluch w tym wieku nie powinien być jeszcze noszony w nosidełku:

Wiem ze to super fajne nosidło i że jest wiele nosideł które niby nadają się dla takiego maluszka ale sprawdź proszę temat. Masz ogromny wpływ na inne mamy. [...] Nosidło się nie zmarnuje - ponosicie jak Noah usiądzie samodzielnie. Chusta jest najbezpieczniejsza dla niesiedzącego maluszka. Najlepiej skonsultować się z niesponsorowanym doradca noszenia-chodzi o odwiedzenie nóżek w tej pozycji i obciążenie kręgosłupa

Jako certyfikowany doradca noszenia oczywiście powielę zdanie „nosidło tylko dla dzieci samodzielnie siedzących” :) pod pewnymi warunkami można czasem włożyć dziecko niesiedzącę do nosidła, ale na tym zdjęciu pozycja jest tragiczna :( artipoppe robi też cudne chusty, wiec może warto spróbować :)

Piękne zdjęcie, ale Taki maluszek to tylko w chuście :( to nie jest dobra pozycja dla takiego malutkiego dziecka

Czy waszym ta krytyka Sary Boruc jest uzasadniona?