Sandra Kubicka potwierdza związek z Baronem

"Sandra Kubicka i Baron są parą!" - to w ostatnich dniach najczęściej pojawiająca się informacja w serwisach plotkarskich. Dzisiaj możemy powiedzieć, że plotka okazała się prawdą, a Sandra Kubicka potwierdziła związek z Baronem. Kubicka na swoim Instagramie zamieściła obszerny wpis oraz filmik, który jest tego potwierdzeniem. Na wideo widać, że modelka i muzyk są szczęśliwie zakochani.

Sandra Kubicka odnosząc się do medialnych doniesień, napisała:

Wszyscy zdążyli wypowiedzieć się już na temat naszego związku. Gazety, radia, telewizje i „ekspertki” od naszej relacji powiedziały co chciały. Czas na mój komentarz: Tak jestem z @alekbaron i tak - jestem zakochana.

Modelka podkreśliła, że pierwszy raz jest w tak dojrzałym związku:

Pierwszy raz czuję, że jestem w dojrzałym związku, gdzie nie ma żadnej kłótni, zazdrości, rywalizacji. Jest tylko miłość, szacunek i szczerość. Dbamy o siebie i swoje uczucia.

"Od dłuższego czasu jestem szczęśliwsza i spokojniejsza niż kiedykolwiek byłam. Alek jest najcudowniejszym mężczyzną jakiego w życiu poznałam. Fascynuje mnie każdego dnia. Rozmawiamy godzinami na wszystkie tematy i codziennie się śmiejemy. Uczę się od niego i doświadczam nowego. To było moje marzenie, aby być z tak inteligentnym mężczyzną. Jest również bardzo wrażliwy... dready i muzyka rockowa to wizerunek ale jego delikatne i ciepłe serce to coś czego nie wszyscy maja szansę doświadczyć. Otwiera się dla nielicznych" - dodaje Sandra Kubicka

Sandra Kubicka i Baron są parą

Widać, że Sandra Kubicka jest szczęśliwie zakochana, a miłość Barona dodaje jej skrzydeł. Modelka podkreśla, że związek z Baronem dodał jej pewności siebie.

Alek dodał mi na nowo pewności siebie, którą ludzie mi odebrali… sprawił, że znów czuję się piękna. Połączyło nas wiele ale głównie wspólna perspektywa na życie. Jesteśmy kompatybilni i to jest dla nas najważniejsze. Dziękuję kochanie, że dałeś mi tę szansę. Jestem ogromną szczęściarą, że mogę budzić się codziennie obok Ciebie.

W tym samym czasie Baron na swoim Instagramie zamieścił niezwykle zmysłowe zdjęcie z Sandrą Kubicką. Muzyk wprawdzie nie rozpisał się tak jak jego ukochana, tylko w trzech konkretnych zdaniach potwierdził swój związek:

Bonnie and Clyde. Tak wygląda szczęście, przyjaźń, radość, pasja, spokój, miłość. Dziękuję, że Jesteś.

Wszystko wskazuje na to, że w najbliższym czasie będzie to najgorętsza para show biznesu! Już sypią się gratulacje od przyjaciół, znajomych i fanów.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez (@alekbaron)