Anastasia Sidorova - jak uratowała swoje włosy?

Anastasia Sidorova jeszcze niedawno martwiła się swoimi wypadającymi włosami. Wszystko zmieniła wizyta u trychologa, czyli lekarza specjalizującego się we włosach i skórze głowy. Dziewczynie zostały przepisane suplementy: kwasy omega – 3 i witamina D, szampon z biotyną oraz odżywka z kreatyną. Po umyciu pozostawia włosy do naturalnego wyschnięcia, suszarki używa dopiero pod sam koniec schnięcia. Efekty jej kuracji możemy podziwiać na Instagramie, a jest co!

Anastasia Sidorova i jej autorska kuracja włosów

Kuracja włosów okazała się tak skuteczna, że Anastasia Sidorova sama zaczęła oferować kurację. Na jej stronie można przeczytać o najczęstszych problemach związanych ze złym dbaniem o włosy. Dziewczyna oferuje również „maraton” z dbania o włosy oparty na jej doświadczeniach i wiedzy eksperckiej. Do wyboru mamy dwa pakiety: „podstawowy” za $35 i „rozszerzony” za $45.

Tak, możesz kontynuować niekończące się bieganie po sklepach, kupując mnóstwo produktów do włosów, tracąc zdrowie, czas i pieniądze.

Dopiero gdy w końcu znajdziesz „idealną pielęgnację włosów”, może być już za późno.

Nie będzie się czym przejmować.

Czy nie łatwiej jest teraz zrozumieć, jak to działa, nie tracąc ani pieniędzy, ani zdrowia, raz na zawsze wybrać własną opiekę? – Możemy przeczytać na jej stronie.