Nie ma drugiej takiej pary w polskim show-biznesie. Rozstają się i wracają, a miłość, którą siebie darzą tylko rośnie. Marcela Leszczak i Misiek Koterski postanowili dać sobie jeszcze jedną szansę. Od niedawna znów można ich ujrzeć na ściankach w duecie, nie solo. Teraz 29-letnia Marcela, była uczestniczka programu "Top Model", chwali się pierścionkiem zaręczynowym na Instagramie i pyta "Czy ktoś powiedział, że dwa razy nie można?".

Historia związku Marceli Leszczak i Michała Koterskiego

Spotkali się 5 lat temu, w sylwestrową noc. Ona miała wtedy 24-lata, on - 37. Różnica wieku nie była dla nich jednak problemem. Jak mówią, była to miłość od pierwszego wejrzenia. „31 grudnia 2016 roku, grałem spektakl sylwestrowy i producentka zaprosiła na przedstawienie swoją koleżankę. Mam zasadę, że kiedy gram na scenie, ukrywam się za swoją postacią. Tak się w nią wtapiam, że nie łapię kontaktu z publicznością. Tuż przed spektaklem producentka przyprowadziła do garderoby Marcelę. Pamiętam, że podałem jej rękę, spojrzałem na nią… i zamurowało mnie. Widziałem, że ona też się zawstydziła, wbiła wzrok w telefon i tak staliśmy obok siebie, nie rozmawiając, co było bardzo krępujące. Zaczął się spektakl, a ja nie mogłem skupić się na graniu, cały czas myślałem o tym, gdzie ona siedzi. Pierwszy raz po dwóch latach grania tej sztuki patrzyłem na widownię, szukając jej wzrokiem. Chciałem dla niej zagrać jak najlepiej. Kiedy w końcu ją znalazłem i zobaczyłem, jak ona na mnie patrzy, byłem ugotowany, załatwiony. Było po mnie” - opowiadał Misiek Koterski w rozmowie dla Vivy.

Tego samego dnia para udała się do klubu, dość nietypowego miejsca dla Miśka Koterskiego, który od lat jest trzeźwy. W wywiadach wielokrotnie wspominał, że w walce z uzależnieniem od alkoholu i narkotyków pomogła mu wiara. "„Zbliżyłem się do Boga, ale nie Boga kościelnego, do którego latają ci w beretach, tylko siły wyższej, która mi towarzyszyła przez całe życie. Wierzę w znaki" - mówił Vivie. Jednym ze znaków miało być poznanie Marceli. 

Podeszła do mnie Marcela, podrywał ją jakiś obcokrajowiec, i poprosiła, żebym trochę obok niej postał. Złapałem ją za rękę, była godzina pierwsza, i nie wiem, jak to się stało, ale do szóstej rano staliśmy w tym samym miejscu i rozmawialiśmy. Z żadnej nocy w moim życiu nie pamiętam tak dużo jak z tamtej, sekunda po sekundzie - mówił w tej samej rozmowie Michał Koterski

Para błyskawicznie podjęła decyzję o wspólnej przyszłości. "Miłość mi wyznał po jedenastu dniach. Powiedział, że mnie kocha. Nie odpowiedziałam od razu, że też kocham, pomyślałam, że nie będę taka łatwa. Nigdy nie zapomnę jak wysłał mi sms-a: „Chciałbym cię powąchać i przytulić”. Znał mnie wtedy niecałą dobę". Nie minął nawet miesiąc od pierwszego spotkania, gdy 23 stycznia Michał poprosił o rękę Marceli Leszczak. Rok później para witała na świecie pierwszego potomka, Fryderyka

Para przechodziła jednak kryzysy. Narzeczeni rozstali się po roku, a Michał Koterski zaczął być widywany u boku młodziutkiej aktorki, Dagmary Bryzek. Byli kochankowie pozostali jednak w dobrych relacjach, głównie dla dobra synka. „Na szczęście dogadujemy się jak cywilizowani ludzie. Nie ma wojny. Nie jest to śmieszny temat, bo wiele osób po rozstaniu tak jakby szachuje się dzieckiem. Ale wiadomo, że to dziecko na tym przegrywa. Ale nam się, odpukać, udaje to robić” - mówił w rozmowie z Plejadą Michał Koterski.

Michał Koterski oświadczył się po raz drugi?

Ostatni kryzys Michał Koterski i Marcela Leszczak pokonali kilka tygodni temu. Para wybrała się z 4-letnim Fryderykiem na rodzinne wakacje do Dubaju. To właśnie tam aktor postanowił ponownie oświadczyć się swojej wybrance. O szczęśliwiej wiadomości dowiadujemy się z profilu Marceli, która pozuje z pierścionkiem i pyta: "Czy ktoś powiedział, że dwa razy nie można? 01.01.2022"