Rossmann promocja na wrzesień 2019: 55% rabatu na kosmetyki

Rossmann przygotował na wrzesień akcję promocyjną, na którą wszyscy z utęsknieniem czekali. Chodzi o promocję 55% rabatu na kosmetyki kolorowe. Jest to akcja, jaką drogeria Rossmann robi dwa razy do roku: na wiosnę i jesienią. Właśnie taka promocja Rossmann wystartuje za kilka dni. Zdradzamy szczegóły tej akcji.

Promocja Rossmann 55% na kosmetyki kolorowe

Promocja Rossmann 55% na kolorówkę to jedna z najbardziej cieszących się popularnością promocji tej drogerii. Jej zasady różnią się od regularnych już akcji 2+2 gratis. Po pierwsze nie obowiązuje limit kupowanych kosmetyków, tak jak we wspomnianej wcześniej promocji, a po drugie klientki nie muszą wybierać produktów o różnych kodach kreskowych. Teraz obowiązuje dowolność na to, co kupujemy i w jakich ilościach.

Z promocji na kosmetyki we wrześniu będą mogli skorzystać wszyscy klienci, a nie tylko członkowie Klubu Rossmann, jak to było do tej pory. 

Rossmann promocja na wrzesień 2019: od kiedy?

Znany już jest dokładnie termin, kiedy wystartuje nowa promocja Rossmann 55% rabatu na kosmetyki kolorowe.

Akcja promocyjna rozpocznie się w poniedziałek 16 września i potrwa do poniedziałku 30 września. To o wiele wcześniej, niż w ubiegłych latach, kiedy promocja 55% rabatu na kosmetyki kolorowe startowała w Rossmanie w październiku.

Promocja Rossmann wrzesień 2019: co warto kupić?

Nowa promocja Rossmann na wrzesień 2019 to świetna okazja, żeby uzupełnić swoją kosmetyczkę w produkty, które przydadzą nam się na nadchodzący sezon, zwłaszcza, że w urodzie zapowiada się on naprawdę kolorowo. Zresztą zobaczcie same, jakie trendy w makijażu będą królowały.

Na liście produktów objętych promocją znajdą się m.in. podkłady, pomadki, błyszczyki, cienie do powiek, korektory pod oczy, eyelinery, kredki, lakiery, pudry, rozświetlacze, róże, bronzery, tusze do rzęs, konturówki. 

My z pewnością skorzystamy z promocji Rossmann na kolorówkę i nie wyjdziemy bez tuszu pogrubiającego rzęsy, matowej pomadki do ust i brązowych cieni do robienia smokey-eye.

A na co wy będziecie polować w nowej wrześniowej promocji Rossmann - 55%na kosmetyki kolorowe?