Rossmann promocja 2+2 gratis lipiec 2019

Nowa promocja Rossmann 2+2 gratis na lipiec 2019 tym razem obejmie produkty bez których trudno przetrwać urlop. Wakacyjna promocja Rossmann pod hasłem „Najbezpieczniej pod słońcem” będzie obejmowała kosmetyki do opalania oraz produkty chroniące przed owadami.

Promocja Rossmann 2+2 gratis lipiec 2019: od kiedy?

Najnowsza wakacyjna promocja Rossmann 2+2 gratis najbardziej ucieszy osoby, które planują urlop pod koniec lipca lub w sierpniu, ponieważ nowa promocja rozpocznie się 22 lipca i potrwa do końca miesiąca lub tradycyjnie do wyczerpania zapasów.

Promocja Rossmann 2+2 gratis lipiec 2019: co warto kupić?

Osoby planujące urlop w nadchodzącym czasie będą mogły podczas promocji Rossmann 2+2 gratis zaopatrzyć się w kosmetyki do opalania. W promocji kupimy między innymi: kremy, emulsje i spreje chroniące przed promieniowaniem słonecznym oraz kosmetyki po opalaniu. 

Tym razem jednak Rossmann wprowadził ważną zmianę w asortymencie: w trosce o zdrowie klientów wycofane zostały produkty przeciwsłoneczne z filtrem niższym niż 10 SPF. Wycofanie ze sprzedaży produktów z niskimi filtrami to tylko część kampanii Rossmanna. Firma zachęca klientów, aby przyłączyli się do akcji propagującej używanie kremów z wysokimi faktorami. Wystarczy podzielić się na Instagramie wakacyjnym zdjęciem z kremowym słoneczkiem i oznaczyć je hasztagiem #NajbezpieczniejPodSłońcem.

Jeśli wybieramy się na camping, czy Mazury warto swoją wakacyjną kosmetyczkę zaopatrzyć w preparaty przeciwko kleszczom, meszkom czy komarom. Bez nich nasz urlop może być prawdziwym utrapieniem. W promocji znajdą się również preparaty po ukąszeniu.

Rossmann promocja 2+2 gratis lipiec 2019: zasady

Aby móc skorzystać z promocji 2+2 gratis w Rossmannie w lipcu 2019, tradycyjnie należy wybrać 4 dowolne produkty, które biorą udział w akcji. Za dwa z nich zapłacimy, zaś dwa tańsze dostaniemy gratis. Produkty biorące udział w akcji będą oznaczone specjalną etykietą. Warto pamiętać, że każdy wybrany przez nas produkt musi różnić się kodem kreskowym.

Lista produktów, które biorą udział w promocji Rossmann 2+2 gratis w lipcu będzie dostępna w regulaminie na stronie Rossmanna. 

promocji Rossmann na lipiec 2019: 2+2 gratis mogą skorzystać wyłącznie klienci, którzy posiadają kartę Klubu Rossmann. Karta dostępna jest w aplikacji mobilnej Klubu Rossmann oraz po zalogowaniu się na stronę internetową drogerii. W trakcie promocji Rossmann 2+2 gratis każdy klient może zrobić zakupy tylko jeden raz.

Skorzystacie z promocji Rossmann 2+2 gratis na lipiec 2019 na kosmetyki do opalania?