Książę William ma romans z przyjaciółką Kate Middleton?

Mimo że w centrum uwagi w ostatnim czasie jest Meghan Markle, która lada dzień urodzi swoje pierwsze dziecko, w tym wyjątkowym czasie oczekiwania z dworu królewskiego dochodzą także inne, bardzo niepokojące wieści dotyczące brata przyszłego ojca i jego małżonki. Wszystko zaczęło się od informacji, jakoby jedna z przyjaciółek Kate Middleton miała być odsunięta od dworu. Kate Hunbury, bo to o niej mowa, to wieloletnia przyjaciółka księżnej, więc ta informacja wywołała spore zaskoczenie zwłaszcza, że nie podano przyczyn wykluczenia. Wszystko wskazuje jednak na to, że konflikt miedzy kobietami ma dużo poważniejsze podłoże niż można było się spodziewać. W tej chwili dwór aż huczy od plotek, że przyjaciółka Kate i książę William mają romans.

Plotki o romansie księcia Williama z Rose Hunbury czyli przyjaciółką Kate Middleton

Jeśli wierzyć doniesieniom zagranicznej prasy Rose i Kate były sobie bardzo oddane i pozostawały w przyjaźni od lat. W ostatnich latach dodatkowo zbliżyły je doświadczenia macierzyńskie, dlatego Brytyjka pozostawała w bliskim otoczeniu dworu częściej niż inni przyjaciele książęcej pary. Jeśli dodać do tego powszechną opinię jakoby książę był wyjątkowo czuły na wdzięki pięknych kobiet, trudno dziwić się zdecydowanej i bezkompromisowej postawie księżnej.

Gdy sprawa domniemanego romansu wyszła na jaw Kate postawiła sprawę jasno: miała zażądać od Williama natychmiastowego usunięcia przyjaciół z orbity pałacu i zerwania wszelkich stosunków.  

Kim jest Rose Hunbury czyli kobieta z którą książę Wiliam ma domniemany romans?

Rose Hunbury z księżną Kate połączyła nie tylko przyjaźń, ale też pochodzenie społeczne. Rose jest żoną markiza Cholmondeley, Davida Rocksavage, który od lat pozostaje w bliskiej przyjaźni z księciem Williamem. Para ma troje dzieci – 9-letnich bliźniaków Alexandra i Oliviera oraz trzyletnią córkę Iris. Rose zanim się ustatkowała i poświęciła macierzyństwu była wziętą modelką.

Książę Karol i Camilla rozwodzą się?

Jeśli dobrze się zastanowić, cała historia zdaje się być trochę grubymi nićmi szyta, ale wrzawa wokół królewskiej opary sugeruje, że coś jednak jest na rzeczy, a stosunki między Kate Middleton a księciem Williamem faktycznie są dość napięte. Dość interesujący jest też fakt, że zanim plotkę podjęła prasa, na swoim koncie na Twitterze wypowiedział się w tej materii dziennikarz informujący o życiu rodziny królewskiej, Giles Coren. „Tak, to jest romans” – miał napisać mając świadomość, że podaje te informację do wiadomości publicznej jako pierwszy.

Nie ma wątpliwości co do tego, że niezależnie, czy książę William faktycznie ma romans z przyjaciółką swojej żony czy nie, książęca para przetrwa ten kryzys. Nie byłby to pierwszy i nie ostatni raz, gdy małżeństwo na dworze królewskim staje w obliczu trudnej sytuacji i gdy musi z klasą i bez zbędnego rozgłosu, dyplomatycznie stawić jej czoła.