Rod Stewart koncert w Polsce 2019 data

Rod Stewart po raz kolejny odwiedzi Polskę. Muzyk zagra 21 czerwca 2019 roku w TAURON Arenie Kraków. Koncert Roda Stewarta w Polsce będzie częścią trasy koncertowej promującej 30. Studyjny album artysty - „Blood Red Roses”, wydanym blisko 50 lat od momentu podpisania przez niego pierwszego solowego kontraktu płytowego. Na krążku znalazło się 13 utworów Roda Stewarta i 3 covery. Album jest już w sprzedaży. Podczas Rod Stewart Live in Concert w 2019 usłyszymy jednak nie tylko piosenki z nowej płyty, ale również klasyczne hity – wszystko w charakterystycznym dla artysty, spektakularnym stylu.  Podczas koncertu z pewnością nie zabraknie klasyków ze jego błyskotliwej twórczości. Z ponad 200 milionami sprzedanych płyt, Rod Stewart należy do czołówki artystów z najlepszymi wynikami na całym świecie.

Rod Stewart koncert w Polsce 2019 bilety

Bilety na koncert Roda Stewarta w Polsce 2019 w ogólnej sprzedaży będą dostępne od 23 listopada od 10:00 na stronie organizatora (LiveNation.pl). Przedsprzedaż dla Klientów Citi Handlowy wystartuje 21 listopada o 10:00 i zakończy się 22 listopada o 22:00. Przedsprzedaż dla zarejestrowanych użytkowników LiveNation.pl rozpocznie się 22 listopada o 10:00 i potrwa 12 godzin. Rod Stewart to jeden z najbardziej charyzmatycznych współczesnych artystów. Niemal od 50 lat tworzy muzykę na styku różnych gatunków - od rocka przez folk, soul, R&B, a nawet amerykański standard. Jego albumy zdobywały czołówki list przebojów przez wszystkie dekady swojej kariery.

Rod Stewart ma na swoim koncie najważniejsze nagrody branży muzycznej, wśród nich m.in. dwa wprowadzenia do Rock and Roll Hall of Fame, ASCAP Founder Award za napisane utwory, nagrodę New York Times dla bestsellerowego Autora, Nagrodę Grammy w kategorii Living Legend, a w 2016 roku został uhonorowany przez Księcia Williama w Pałacu Buckingham tytułem szlacheckim w uznaniu za artystyczne osiągnięcia oraz działalność charytatywną, stając się oficjalnie “Sir Rodem Stewartem”.