Robbie Williams: co to za choroba?

W rozmowie z magazynem "The Sun" piosenkarz Robbie Williams po raz pierwszy opowiedział o swoich problemach zdrowotnych. Pierwsze doniesienia o chorobie artysty pojawiły się we wrześniu, kiedy Robbie Williams trafił do szpitala na oddział intensywnej terapii i z tego powodu musiał odwołać trasę koncertową w Rosji. W filmiku opublikowanym na YouTubie piosenkarz tak mówił o swoim stanie zdrowia:

Od pięciu tygodni walczę z chorobą. Niestety musiałem odwołać moją trasę koncertową, która przebiegała najlepiej jak mogła. Później dostałem wyniki badań... Były bardzo niepokojące, a na oddziale intensywnej terapii nie można koncertować - powiedział do fanów.

Robbie Williams: co wykryto w mózgu artysty?

Teraz Robbie Williams w wywiadzie dla "The Sun" wyjawił, że w jego mózgu wykryto pewne nieprawidłowości. Okazało się, że po wielu szczegółowych badaniach w mózgu artysty wykryto coś co wyglądało jak krew i dlatego Robbie Williams trafił na oddział intensywnej terapii.

Zrobiono mi badania krwi, a następnie prześwietlenie serca i mózgu. Wykryto wiele nieprawidłowości, w moim mózgu lekarze znaleźli coś, co wyglądało jak krew. Byli przerażeni, więc natychmiast podjęli za mnie decyzję. Od razu przewieźli mnie na oddział intensywnej terapii. - dodał.

Obecnie Robbie Williams wraca do zdrowia. Mamy nadzieję, że niedługo piosenkarz wróci na scenę i znowu będzie dawał wspaniałe koncerty.