O tym, że Rihanna i ASAP Rocky spodziewali się dziecka mówiło się od kilku miesięcy. W listopadzie ubiegłego roku piosenkarka odniosła się nawet do spekulacji żartując, że "przez fanów jest zapładniana co roku". Kilka dni później okazało się jednak, że gwiazdorska para faktycznie spodziewa się pierwszego potomka. Po ogłoszeniu dobrej nowiny mogliśmy oglądać dumną Rihannę, która chętnie pozowała paparazzi w kreacjach, które odsłaniały ciążowy brzuszek. "Nie mam zamiaru rezygnować ze swojego stylu, bo jestem w ciąży. Wręcz przeciwnie, w tym wyjątkowym momencie chcę pokazać, że czuję się świetnie" - wyznała wokalistka w rozmowie z amerykańskim magazynem Vogue.

Dziś wiemy, że Rihanna urodziła! Syn barbadoskiej wokalistki i pochodzącego z Manhattanu rapera urodził się 13 maja w Los Angeles!

Rihanna urodziła!

Jak podaje serwis TMZ, Rihanna urodziła 13 maja w Los Angeles. Ta informacja może zaskoczyć fanów piosenkarki, która wcześniej planowała powitać pierwsze dziecko w swoim ojczystym kraju, na Barbadosie.  Źródła podają, że młoda mama czuje się dobrze i świetnie odnajduje w nowej roli.

Rihanna niedawno wyznała, że obawia się stanów depresyjnych po porodzie. „Czy będę czuła się emocjonalnie poza kontrolą? Historie o połogu, które słyszę od innych kobiet bardzo mnie przerażają”.

My życzymy młodej mamie dużo szczęścia i zdrowia, zarówno tego fizycznego, jak i psychicznego. 

 

PRZECZYTAJ TAKŻE: