"American Crime Story" część pierwsza to historia słynnego procesu amerykańskiego zawodnika NFL, OJ Simpsona. Simpson został oskarżony o morderstwo swojej żony, a jego adwokat perfekcyjnie prowadził linię obrony. Całą historię przedstawiono w kilku odcinkach, a produkcja otrzymała aż pięć statuetek Emmy's. 

Twórcy pracują już nad drugim sezonem, który będzie traktował o przyczynach i skutkach huraganu Katarina w Stanach, jednocześnie trwa kompletowanie obsady do sezonu numer trzy. "American Crime Story 3" z kolei ma być opowieścią o tajemniczym zabójstwie założyciela jednego z najbardziej znanych domów mody, Versace. Gianni Versace został zastrzelony przed swoim domem w Miami. Mordercę Gianniego Versace, Andrew Cunanana, zagra Edgar Ramirez. Donatellę Versace odtworzy Penelope Cruz, po raz pierwszy na małym ekranie.

Właśnie dowiedziałyśmy się też, że w rolę partnera Gianniego Versace, Antonio D' Amico, wcieli się piosenkarz Ricky Martin. Ricky Martin pojawiał się już na małych ekranach, m.in w "General Hospital", a także w musicalu "Glee". Ciekawe jak poradzi sobie Ricky w obsadzie z samą Penelope Cruz?

Czekamy na dokładną datę premiery "American Horror Story 3"! I na aktorskie popisy Martina rzecz jasna!