Legginsy Nike dla każdej kobiety

Twórcy popularnego amerykańskiego programu Saturday Night Live stworzyli własną reklamę sportowych legginsów Nike. To ma być obraz dla każdej kobiety, czyli tzw. samo życie. "Legginsy mogą być wszystkim - piżamą, spodniami i szmatką", mówią kobiety w prawdziwym do bólu wideo Nike.

Legginsy Pro-Chiller mają być idealne zarówno dla sportsmenek, które również występują w reklamie, jak i dla "couch panini", czyli kobiet, które być może nie biegają maratonów i nie boksują w sparingach, ale uwielbiają wylegiwać się na kanapie z jedzeniem na kolanach i oglądać ciągiem seriale na Netflix. Chodzi przede wszystkim o to, żeby być sobą i relaksować się dokładnie w taki sposób, który najbardziej nam pasuje.

Wideo Nike wiralem w sieci

Saturday Night Live stworzył tym samym reklamę legginsów dla kobiet, które chcą żyć bez wiecznej presji dążenia do ideału. Idealna sylwetka, jogging rano i wieczorem, dziesiątki diet - nie każda z nas tak właśnie wyobraża sobie relaks. Nie każda też wygląda jak sportsmenka z billboardu. Warto wziąć głęboki oddech, nabrać dystansu do siebie i swojego stylu życia. Legginsy Pro-Chiller wymyślone dla Nike przez Saturday Night Live wyglądają na produkt z potencjałem, może warto je wprowadzić do sprzedaży, Nike?