Przyznaję: dawno nie widziałem animacji, na którą twórcy mieliby tak błyskotliwy pomysł (Paweł T. Felis, Gazeta Wyborcza).

Ralph na co dzień jest czarnym charakterem w popularnej grze komputerowej. Jednak w głębi duszy to dobry i miły gość, który ma dość swojej monotonnej pracy. Zwłaszcza, że nie przysparza mu ona przyjaciół, a jedynie społeczne odrzucenie. Pewnego dnia postanawia udowodnić, że on też nadaje się na prawdziwego superbohatera. Zdeterminowany wyrusza w pełną przygód misję, aby zdobyć Medal Bohatera.

Ralph podczas podróży odkrywa niesamowite oraz ekscytujące światy, poznaje niezwykłe postaci w tym zadziorną outsiderkę Wandelopę von Cuks. Gdy okoliczności zmuszą ich do współpracy, oboje odkryją, że istnieje coś znacznie cenniejszego niż wszystkie nagrody świata - prawdziwa przyjaźń.


„Ralph Demolka” to wciągająca rozrywka, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Gwiazdorski dubbing i ekskluzywny materiał dodatkowy (Oscarowa krótkometrażówka „Człowiek z Papieru”) pozwolą zgłębić największe sekrety świata gier wideo w zaciszu własnego salonu.