Rajstopy w gwiazdki: ulubione rajstopy Mai Sablewskiej

Maja Sablewska udostępniła na Instagramie zdjęcie, na którym miała na sobie jedynie czarny płaszcz i rajstopy. Obserwujący zachwycili się stylizacją menadżerki, a post polubiono ponad 12 tys. razy. Tym samym gwiazda udowodniła, że rajstopy będą jednym z najmodniejszych dodatków tej wiosny. Model, który ma na sobie Sablewska, to czarne półprześwitujące rajstopy w gwiazdki

Rajstopy, które wybrała menadżerka, pochodzą z kolekcji Mai Sablewskiej dla marki „Gabriella” – „Z miłości do rajstop”. Gwiazdkowy wzór przyciąga wzrok i sprawia, że stylizacja nabiera charakteru. Rajstopy zestawione z płaszczem, idealnie podkreśliły długie i szczupłe nogi gwiazdy. W kolekcji Mai Sablewskiej dla marki „Gabriella”, znajdziecie wiele podobnych modeli z różnymi wzorami. Nam najbardziej spodobały się rajstopy w małe kropki i seksowne kabaretki. 

Rajstopy Mai Sablewskiej – gdzie znajdziecie podobne modele

Rajstopy będą jednym z najmodniejszych dodatków tej wiosny. Odpowiedni model może odświeżyć każdą stylizację. Rajstopy we wzory znajdziecie w ofertach wielu polskich marek. Oprócz firmy „Gabriella”, modele w gwiazdki czy kropki oferuje też  butiku online Fiore.pl. Na stronie znajdziecie nie tylko klasyczne wzory, ale także m.in. supermodną kratkę z cienkich linii, cętki czy serca. Jeśli szukasz wzorzystych rajstop dla siebie, zobacz przegląd, który przygotowałyśmy. 
 

Marka Gabriella z okazji Światowego Dnia Ziemi przygotowała specjalną akcję. W dniach 20-23 kwietnia, możecie skorzystać ze zniżki -20% na produkty z linii now!, a za każdą kupioną parę rajstop firma adoptuje parę pszczół. My uwielbiamy takie akcje społeczne i chętnie bierzemy w nich udział!