Kolekcja kurtek puchowych Tiffi zaprojektowana we współpracy z Małgorzatą Rozenek-Majdan jest już dostępna! Mocne kolory, nowoczesny styl, doskonałe wykonanie i ultraciepłe wypełnienie. Wszystko wskazuje na to, że te puchówki sprzedają się w mgnieniu oka. 

Małgorzata Rozenek-Majdan zaprojektowała kolekcję puchowych kurtek

Kolekcja Tiffi x Małgorzata Rozenek-Majdan to trzy modele: długa, czarna, połyskująca kurtka z zamkami po bokach, która może pełnić rolę płaszcza, klasyczna puchówka dostępna w dwóch kolorach (czerwonym i waniliowym) oraz czerwona kurtka z charakterystycznymi kontrastowymi taśmami, która w ubiegłym sezonie wyprzedała się w kilkanaście(!) godzin. 

To kolejny rok naszej współpracy, tym razem skupiliśmy się na tym, by zinterpretować styl marki i mój, dodając to, na co zwracali uwagę klienci. Stąd na przykład biała krótka forma jednej z kurtek, czy zmiana detali na czarne w mojej ulubionej czerwonej kurtce - mówi Małgorzata-Rozenek Majdan.

Kurtki są wysokiej jakości — w 80 proc. wypełnienie stanowi puch, w 20 - pierze. Kupicie je online na stronie internetowej marki Tiffi. Ceny zaczynają się od 899 zł.

Tiffi x Małgorzata Rozenek-Majdan

Kolekcję Tiffi x Małgorzata Rozenek-Majdan uchwycił w kadrze Marcin Tyszka — fotograf mody, którego nikomu nie trzeba przestawiać. Zdjęcia powstały na tle panoramy Warszawy. Urban style w najlepszym wydaniu? Naszym zdaniem zdecydowanie tak!