Okres Świąt Bożego Narodzenia to niepowtarzalne dni w roku. Z tej okazji spotykamy się z naszymi bliskimi i celebrujemy ten magiczny czas. Pandemia sprawiła, że wspólne chwile doceniamy jeszcze bardziej. Marka E.Wedel chciałaby, aby świąteczny okres stał się jeszcze bardziej przyjemny i pyszny. Oprócz tradycyjnych wigilijnych dań, na naszych stołach nie może zabraknąć kultowych przysmaków, w szczególności tych dedykowanych świętom - z nutami śliwki, cynamonu, pomarańczy, piernika czy kawy. Czekoladowa wedlowska oferta jest szeroka, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie – dorośli oraz dzieci! Słodkości E.Wedel to zarówno doznania smakowe, jak i estetyczne. Eleganckie opakowania sprawią, że wnętrze domu wypełni jeszcze piękniejsza gwiazdkowa aura. Co więcej dzięki nim słodycze są idealnym kandydatem na upominek – mówi Dominika Igielińska, Branded Content Manager E.Wedel

Słodkości od Mikołaja dla najmłodszych

Opakowania czekoladowych przysmaków dedykowanym dzieciom są wyjątkowo kolorowe i ozdobione znanymi świątecznymi przyjaciółmi – Bałwankiem, Reniferem i Pingwinkiem. W tym roku nowość w ofercie stanowi Czekolada Mocno Mleczna Szyszka, z wyjątkowym dodatkiem – ryżem w karmelu. Podobną propozycją jest czekolada Mocno Mleczna Chrrrup! z chrupiącymi wafelkami. A to wszystko w mniejszym, kieszonkowym formacie. Wśród świątecznych, dziecięcych słodkości od E.Wedel, znajdziemy również m.in. pełen czekoladowych pralinek Kalendarz Adwentowy. Taki upominek z pewnością umili najmłodszym czas podczas świątecznych przygotowań, a odkrywając kolejne okienka kalendarza, poznają cztery wyjątkowe smaki czekoladek: mleczne, orzechowe, mleczno-karmelowe i mleczno-owocowe. W tym roku pralinki dostępne są w sześciu nowych kształtach – bałwanka, renifera, Mikołaja, gwiazdki, choinki i prezentu. Niezmiennie w ofercie pojawi się również fantastyczny, świąteczny zestaw od E.Wedel,  w którym znajdziemy dwie czekolady z limitowanej edycji bożonarodzeniowej: Szyszka i Chrrrup!, a także Czekotubki w dwóch, uwielbianych przez wszystkich smakach – czekoladowym i mlecznym. Dopełnieniem zestawu słodyczy jest świąteczny gadżet - miękka opaska na głowę w kształcie rogów Renifera.

Baryłkowo-świąteczny zawrót głowy

Wedlowska oferta świąteczna jest dostosowana również do upodobań dorosłych wielbicieli czekolady. W tym roku nowości w świątecznym portfolio zdominowały, niespotykane dotychczas, nowe formy Baryłek. Pyszne wedlowskie praliny będzie można kupić w puszce przypominającej dużą Baryłkę! W środku znajdziemy małe baryłki z nadzieniem o smaku advocat, whisky, cherry, cacao chcoix. Co więcej, z baryłkami będziemy mogli słodko odliczać dni do świąt. Nowość w ofercie E.Wedel to połączenie klasycznej formy kalendarza adwentowego z kultowym przysmakiem - pralinami o smaku nalewki wiśniowej, nalewki pigwowej, mojito, tequili sunrise, irish cream oraz cappuccino, w połączeniu z oryginalną wedlowską czekoladą będą niepowtarzalną przedświąteczną przyjemnością. Oczywiście w portfolio znajdą się też bardziej klasyczne wersje. Będą to Baryłki Kawowe, z nadzieniem w trzech smakach inspirowanych aromatem kawy: espresso, mocha i cappuccino, a także Baryłki Nalewkowe z delikatnym alkoholowym nadzieniem o smaku pigwówki, orzechówki i wiśniówki.

Czekolada – świąteczny przepis na prezent i przyjemność

W tegorocznej ofercie E.Wedel nie zabraknie również klasycznych propozycji w świąteczny wydaniu takich jak Torcik Wedlowski, czekolada gorzka cynamonowa ze śliwką, czekolada mleczna z cząstkami pomarańczy i ciasteczkami, kula mieszanki wedlowskiej, praliny Toffe & Peanuts , czy Coffe Box. Bożonarodzeniowe portfolio wzbogacą również nowe wersje dobrze znanych przysmaków. Jednym z nich jest Pawełek o smaku piernikowym. To połączenie oryginalnej wedlowskiej czekolady oraz piernikowego nadzienia. Idealną przedświąteczną przekąską będą także czekolady Mocno Mleczne – jedna z karmelizowanymi migdałami, a druga cynamonowa z wafelkami. Z kolei koneserów chałwy zachwyci nowa propozycja - wyśmienita i krucha Chałwa Królewska od E.Wedel wzbogacona żurawinowo-piernikową nutą.

Niebiańskie święta z piankami Ptasie Mleczko® 

Jako upominek na gwiazdkę zawsze sprawdzą się również wedlowskie pianki. Ptasie Mleczko® Pomarańczowo-Czekoladowe i Waniliowo-Czekoladowe to limitowane propozycje w świątecznym klimacie. Z kolei Ptasie Mleczko® Waniliowe oraz Śmietankowe dostępne będą w dwóch wersjach świątecznych opakowań: standardowym - z nawiązującą do Bożego Narodzenia grafiką oraz w pudełku z okienkiem, przez które zobaczymy kultowe smakołyki udekorowane świątecznym wzorem. 
Zarówno na piankach Ptasie Mleczko®, jak i na kilku innych świątecznych słodkościach, pojawią się kultowi bohaterowie opakowań E.Wedel – chłopiec i zebra.

Zobacz także: