Przygotuj się na powrót do szkoły!

Szkoła tuż, tuż a Ty nadal nie masz skompletowanej wyprawki dla swojego dziecka? Do zrobienia tak wiele, a czasu coraz mniej? Potrzebne szybkie zakupy, a kręte uliczki galerii handlowej powodują zawroty głowy? Tylko spokojnie… Zerknij na mapę i zobacz, gdzie jest najbliższe centrum handlowe Pasaż Tesco - tam zakupy są zawsze szybkie i komfortowe.

Grupa centrów handlowych Pasaż Tesco stawia zarówno na lokalnych przedsiębiorców, jaki i dobrze znane i lubiane sklepy sieciowe. Do grona najemców należą znane marki takie jak m.in.: H&M, CCC, Smyk, Empik, Black Red White, RTV EURO AGD, Media Markt, Jysk, w których można kupić  produkty, które ułatwią powrót do szkoły

Galerie grupy Pasaż Tesco zapewniają swoim klientom zróżnicowaną i bogatą ofertę, pozwalając tym samym na zrobienie kompleksowych zakupów w jednym miejscu. Możliwość szybkiego znalezienia odpowiedniego sklepu w centrum handlowym to zdecydowanie największa zaleta.

Grupa Pasaż Tesco to 18 centrów handlowych działających również pod osobnymi brandami: Galeria Zielona Dolina w Zielonej Górze, Pasaż Górczewska w Warszawie, Centrum Handlowe Gocław w Warszawie, Pasaż Świdnicki w Świdnicy.

Adresy Centrów Handlowych dostępne na: www.pasaztesco.pl