Wielu z nas boi się latać samolotem, choć statystycznie rzecz ujmując - to najbezpieczniejszy środek transportu. Nie da się jednak ukryć, że wzbudza w nas stres i zwiększa poziom adrenaliny. Nic więc dziwnego, że wierzymy w różne przesądy lotnicze i staramy się ich przestrzegać, żeby tylko nie ściągnąć nieszczęść na siebie i swoich bliskich. Jeżeli ty też wolisz dmuchać na zimne, tego nie rób przed wejściem do samolotu. Piloci wierzą bowiem, że to może przynieść pecha. 

Przesąd lotniczy: tego nie rób przed wejściem do samolotu. Inaczej ściągniesz na siebie pecha

Na świecie istnieją różne przesądy, które mogą ustrzec nas przed złym losem. Wśród tych najpopularniejszych zdecydowanie możemy wymienić przesądy lotnicze. Zwłaszcza jeden z nich. 

Zobacz także: 

Okazuje się, że istnieje przesąd lotniczy, który może sprawić, że poczujemy się bezpieczniej na pokładzie samolotu, a jednocześnie nie będziemy ryzykować, że podczas wakacji przydarzy nam się coś nieprzyjemnego. Wystarczy, że podczas wsiadania na pokład powstrzymamy się przed tą jedną rzeczą. 

Nie można robić zdjęć przed wejściem do samolotu

Przesądem, przed którym przestrzegają pracownicy lotnictwa, jest robienie zdjęć przed wejściem do samolotu. Okazuje się, że ta pozornie błaha rzecz może ściągnąć na nas nieszczęście. Wówczas możemy mieć pecha nie tylko podczas samej podróży, ale nawet przez całe wakacje. 

Jak zatem widzicie, lepiej nie kusić losu i wstrzymać się z robieniem zdjęć do momentu, aż będziemy na miejscu i zaczniemy podziwiać piękne zakątki świata. 

Zobacz także: 

Zobacz także: