Przemysław Kossakowski skomentował rozstanie z Martyną Wojciechowską

Kilka dni temu Martyna Wojciechowska potwierdziła w poruszającym wpisie, że rozstała się z Przemkiem Kossakowskim. Para była razem przez trzy lata, jednak ich małżeństwo trwało zaledwie trzy miesiące. „Minęło wiele miesięcy, jednak smutek nie mija. Zapewne możecie sobie wyobrazić, co czuję i jak trudny jest to czas dla mnie i dla Marysi” – napisała w mediach społecznościowych dziennikarka. Po paru dniach Przemek Kossakowski udostępnił na swoim Instagramie wpis, w którym odniósł się do rozstania. 

Nie chcę uciekać od odpowiedzialności, chciałbym tylko napisać, że ocenianie, znając czyjeś życie jedynie przez pryzmat medialnej ekspozycji, to ocenianie na podstawie wyjątkowości nie mającej wiele wspólnego z prawdziwym życiem. Ważne i bolesne decyzję nie są podejmowane z dnia na dzień. To zawsze trudny i skomplikowany proces. Nie zawsze go widzimy, a czasami pochłonięci własną wizją świata, widzieć nie chcemy – napisał na swoim Instagramie Kossakowski. 

Post mocno podzielił internautów i wywołał niemałe zamieszanie w sieci. Część obserwatorów wyraziło słowo wsparcia dla dziennikarza, jednak byli też tacy, którzy zarzucali mu lekkomyślność. 

Słabe to trochę. Staram się nie oceniać pochopnie ludzi, ale skoro to taki proces, podejmowanie życiowych decyzji, to ślub pewnie też był przemyślany. Dziś faceci nie maja woli walki, idą na łatwiznę i szybko składają piórka. Smutne

3 miesiące po „i nie opuszczę Cię aż do śmierci”. Wow! Długo przemyślany proces?

Ja nadal tego nie rozumiem. 3 lata razem, zdecydować się na ślub i po ślubie stwierdzić że to nie to - pisali internauci pod postem dziennikarza. 

Kossakowski długo nie odpowiadał na żadne komentarze, jednak w pewnym momencie zrobił wyjątek i postanowił odnieść się do jednego wpisu swojego obserwatora. Fan Kossakowskiego wstawił się za dziennikarzem i życzył mu powodzenia. 

Niestety Przemku jesteś osobą publiczną. I to na Ciebie wylało się wiadro hejtu. Takie mamy super czasy, że ludzie nie mają swojego życia. Mogę tylko życzyć powodzenia. Bo z głupotą nie wygrasz – napisał internauta na Facebooku. 

Zdaję sobie z tego sprawę – odpowiedział dziennikarz. 

Martyna Wojciechowska odpowiedziała na wpis Przemka Kossakowskiego

Martyna Wojciechowska jako pierwsza potwierdziła informację zakończeniu jej małżeństwa. Teraz podróżniczka postanowiła skomentować wpis byłego partnera, w którym ten odniósł się do ich rozstania. Chociaż Wojciechowska nie obserwuje Kossakowskiego, zauważyła, że na jego post odpowiedziała ich wspólna znajoma – Lidia Kazen, dyrektor programowa stacji TTV. Kobieta ponoć przyjaźni się z Wojciechowską i Kossakowskim i bawiła się na ich sekretnym weselu kilka miesięcy temu. 

Zawsze z tobą – napisała Kazen pod postem Kossakowskiego 

Ewidentnie nie spodobało się to dziennikarce, która odpowiedziała na komentarz Lidii Kazen. „To ciekawe, bo mi mówiłaś to samo”, napisała Wojciechowska. 

PRZECZYTAJ TEŻ: