Anja Rubik ogłosiła na Instagramie całą serię spotkań w ramach akcji, której szczegóły można znaleźć pod hashtagiem #PrzelamLody. Jak informuje modelka i aktywistka, w czasie trwania projektu, w sieci pojawią się 3 anonimowe chaty tygodniowo. Podczas tych spotkań live będzie można prowadzącym je ekspertom zadać wszystkie dręczące tematy dotyczące seksualności, ale też bliskości, samotności i niezrozumienia.

"Ruszamy z akcją #PrzelamLody czyli aż TRZEMA ANONIMOWYMI LIVE CHAT’ami tygodniowo! Przełamujemy tabu, przełamujemy wstyd, przełamujemy ciszę. Każdy z nas, niezależnie od wieku, ma pytania, wątpliwości, czuje niepewność na tematy związane z naszym ciałem, miłością, seksem, tym co czujemy, pierwszych związków i fascynacji. Dlatego tak ważne jest wsparcie i możliwość rozmowy z ekspertami".

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anja Rubik (@anja_rubik) Maj 4, 2020 o 8:14 PDT

 

Gdzie i kiedy odbędą się spotkania w ramach akcji #PrzelamLody?

Spotkania z ekspertami: psychologami, psychoterapeutami i seksuologami będą odbywać się co tydzień, w każdy wtorek, środę i niedzielę w godzinach 18:00 - 20.00 na stronie www.sex.edu.pl.

 

"Wierzymy, że wiedza to klucz do spełnienia, świadomej ekspresji i poszerzania granic przyjemności.
Każdy może do nas napisać anonimowo, porozmawiać z profesjonalistą_tką i uzyskać odpowiedź na swoje pytania. Live chat #PrzelamLody będzie dla Was otwarty co tydzień we: wtorek, środę i niedzielę
godz. 18:00-20:00 na www.sexed.pl", poinformowała na swoim profilu Anja.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez #SEXEDpl (@sexedpl) Maj 6, 2020 o 2:31 PDT