Lilou: majestatyczne etno

Polska marka Lilou w niezawodny sposób pomaga zwalczyć jesienną chandrę. Butiki marki ulokowane w całej Polsce i za granicą, są jak sklepy ze słodyczami, w których każdy znajdzie coś, co poprawi mu humor. Nam serce zabiło mocniej na widok kolekcji ETNO, inspirowanej podróżami. To talizmany składające się ze zdobionych okręgów, symbolizujące energię oraz moc jaką niesie poznawanie świata i kultur, czyli coś, czym nigdy nie możemy się nasycić. Szczególnie w oko wpadł nam np. modny łańcuch z zawieszką.

Umiar: magia minimalizmu

Marka Umiar sprosta oczekiwaniom minimalistek, których inspiruje elegancka prostota lat 90. i skandynawska wyobraźnia. Jesteśmy zakochane w kolekcji RICA, która przywodzi wspomnienie top modelek pokroju Lindy Evangelisty - splecione koła, mocne łańcuchy i wydatne kolczyki. Nowością jest też kolekcja MÉLANGÉ mieszająca swobodę przypisywaną biżuterii z koralików z wyrafinowaniem materiałów, takich jak perły, złoto i srebro. To będzie hit jesieni!

Berries: język kamieni

Nowa kolekcja polskiej marki Berries, Birthstones położyła nas na łopatki. Jest też winna naszego bankructwa, bo w jej skład wchodzi unikatowych 20 złoconych i srebrnych naszyjników i 18 bransoletek, z których każdy niesie inne znaczenie. Dla tych, którzy wierzą w siłę kamieni, to pokusa nie do odrzucenia. Możesz wybrać swój kamień, który będzie ci przypominać wyjątkowe wspomnienia lub twoje ukryte moce, które dają ci siłę do działania. Dzięki autorskim zapięciom, naszyjniki i bransoletki z kolekcji Birthstones można ze sobą łączyć i tworzyć modne kaskadowe połączenia.