Gładkie, miękkie, lśniące, idealnie proste i odporne na każdą pogodę. Większość z nas marzy o włosach, jak po wizycie u fryzjera, który dopasowuje rodzaj zabiegów i stylizację do naszych potrzeb. Teraz możesz pozwolić sobie na taki luksus na co dzień! Wystarczy odpowiednie urządzenie, które dopasuje się do ciebie i twoich włosów. 

Z pomocą przychodzi marka Remington® — ekspert w dziedzinie profesjonalnej pielęgnacji i stylizacji włosów. Marka prezentuje prawdziwy fenomen, który odmieni nasz sposób myślenia o porannym układaniu włosów, a także poprawi ich kondycję. Remington®  stworzył innowacyjną linię produktów PROluxe YOU™ z technologią StyleAdapt™, która gwarantuje spersonalizowaną stylizację, dopasowaną do twoich indywidualnych potrzeb. W linii znajdziemy suszarkę, lokówkę i prostownicę. 

Czym wyróżnia się inteligentna prostownica PROluxe YOU™? Urządzenie, które chce cię lepiej poznać! 

Gdy rano liczy się każda minuta, mało kto ma czas na ustawianie odpowiednich parametrów urządzenia do stylizacji. A gdyby tak ono samo wybrało dla nas najlepsze opcje? Dzięki prostownicy PROluxe YOU™ od Remington® jest to możliwe! Urządzenie podczas każdego prostowania odczytuje temperaturę włosów ponad 2500 razy, ucząc się twojego typu włosów oraz techniki stylizacji w miarę przesuwania. Wszystko za sprawą specjalnego czujnika umieszczonego na blaszkach prostownicy.
 

Piękne i proste aż po same końce

Podczas prostowania włosów najważniejszy jest efekt oraz to, by nie zniszczyć pasm. W przypadku PROluxe YOU™ możesz liczyć na idealnie gładkie i lśniące włosy przez 24 godziny.

Prostownica od Remington® posiada też zaawansowaną diamentową powłokę ceramiczną, która gwarantuje aż do 70% mocniejsze włosy. Gładkie, proste i zdrowo wyglądające włosy nie muszą być marzeniem! 

Design i funkcjonalność

Urządzenie jest niezwykle intuicyjne i proste w obsłudze. Dodatkowo szybko się nagrzewa i posiada aż 2 profile do stylizacji. Warto też zwrócić uwagę na prosty, ale bardzo elegancki design, który doskonale będzie współgrał niemal z każdą łazienką czy toaletką.

A ty, jesteś gotowa na indywidualną stylizację włosów i efekt doskonale gładkich pasm? Więcej na temat spersonalizowanej pielęgnacji dowiesz się klikając w link:  https://just-for-you.pl/proluxe-you

 

Materiał powstał z udziałem marki Remington®