Proste i szybkie upięcia - czy takie w ogóle istnieją?

Upięte włosy niejedną z nas uratowały już przed niesfornymi kosmykami. Nie masz czasu, a włosy jak na złość nie chcą się układać? Nie panikuj. Wcale nie musisz mieć fryzjerskich umiejętności, by w oka mgnieniu wyczarować na głowie prostą i efektowną fryzurę. Nawet z krótkich włosów! Wystarczy przećwiczyć kilka prostych patentów, dzięki którym upinanie stanie się tak proste, że termin "bad hair day" całkiem zniknie z twojego słownika. Przygotowałyśmy dla was propozycje kilku prostych i szybkich upięć, które sprawdzą się na włosach każdej długości. Jakie są nasze pomysły? 

  • Niski koczek, który można zrobić za pomocą jednego prostego przełożenia i niemal bez użycia spinek.
  • Wysoki kucyk (tak zwany pony tail), który nigdy nie opada pod wpływem ciężaru włosów i zawsze wygląda tak dobrze, jakbyś właśnie się uczesała (ten trik naprawdę działa!). Więcej o tym pięknym upięciu może dowiedzieć się z naszego artykułu o "schoolgirl" pony tail
  • Wysoki kok na czubku głowy, który rewelacyjnie wygląda jeśli zrobisz go tylko z części włosów.
  • Opaska z warkocza, która wcale nie jest tak trudna, na jaką wygląda. A do tego wygląda szalenie romantycznie i dziewczęco. Jest jedną z kilku fryzur, w którejwarkocz odgrywa główna rolę. 

Upięcie włosów półdługich, długich, a nawet krótkich nie musi być skomplikowane. Jak wykonać te fryzury? Zajrzyjcie do galerii!