Promocja Rossmann: -55 proc.na kosmetyki do makijażu

Rossmann już wkrótce szykuje dla nas wyjątkową promocję. Wzorem lat ubiegłych już na wiosnę prawdopodobnie pojawi się nowa promocja. Przypominamy, że takie akcje zawsze pojawiały się na wiosnę i jesień, dlatego klientki drogerii już wypatrują informacji o dacie rozpoczęcia promocji - 55% rabatu na kosmetyki kolorowe.

W ramach promocji Rossmann znajdzie się asortyment, który będzie zawierał: podkłady, pudry, rozświetlacze, bronzery, błyszczyki, pomadki, kosmetyki do makijażu oczu - tusze, kredki, cienie i wiele innych produktów. W ofercie promocyjnej z pewnością będzie można wybrać produkty ze wszystkich lub z większości marek dostępnych w drogerii Rossmann, czyli między innymi Max Factor, Rimmel, Maybelline.

Promocja Rossmann 55% na kolorówkę: zasady

Rossmann już podczas ostatniej, wrześniowej akcji zmienił zasady promocji 55% na kosmetyki do makijażu. Do tej pory z promocji mogły korzystać klientki, które posiadały aplikację Rossmann, a warunkiem był zakup minimum trzech kosmetyków o różnych kodach kreskowych. Ostatnio drogeria zmieniła zasady i obowiązywała dowolność na to, co kupujemy i w jakich ilościach. Aby skorzystać z promocji klientki nie musiały być członkami Klubu Rossmann.

Promocja Rossmann 55% na kolorówkę: kiedy rozpocznie się promocja?

Jak na razie drogeria Rossmann nie podała oficjalnie daty rozpoczęcia promocji -55 proc. na kosmetyki kolorowe. Mamy nadzieję, że wkrótce to nastąpi, a my od razu was o tym poinformujemy. 

My już robimy listę produktów, które kulimy podczas promocji Rossmann - 55 proc. na kosmetyki kolorowe. Wy też zacznijcie.