Brak energii i problem z koncentracją? Znamy to doskonale. Wiele z nas czuje ciągłe zmęczenie, ma problem ze skupieniem się, zapamiętywaniem czy utrzymaniem uwagi. Przyczyn takiego stanu bywa bardzo wiele. Począwszy od przemęczenia, po stresujący styl życia, nieregularne posiłki, brak odpowiedniej ilości wody w organizmie, czy niewystarczającą ilość snu. 

Na szczęście możesz wesprzeć swój organizm, by codziennie być najlepszą wersją siebie. Jeśli wybierasz zdrowy styl życia, a przy tym chcesz zawsze stawać na wysokości zadania, to TRthriv Focus Tea z linii produktów Pharmanex od Nu Skin będzie idealnym wyborem. W składzie znajdziemy zieloną herbatę Matcha, aromat cytrynowy i słodzik. Napar można pić zarówno na ciepło, jak i na zimno. Będzie też idealnym zamiennikiem dla kawy lub niekoniecznie zdrowych energetyków.

TRthriv Focus Tea od Nu Skin

To napar ziołowy instant z guaraną, Camellia Sinensis obecną w kilku ekstraktach herbacianych, tj. Matcha Green Tea, aromatem cytrynowym i naturalnym słodzikiem pochodzącym ze stewii. Ma mnóstwo zastosowań i sprawdzi się dla każdego, kto chce dobrze zacząć dzień i mieć naprawdę dużo energii. Czym się wyróżnia i kto powinien po niego sięgnąć?

  • TRthriv Focus Tea pomaga chronić tkanki i komórki ciała przed stresem oksydacyjnym dzięki liściom Camellia Sinensis obecnym w kilku ekstraktach herbacianych, takich jak wyciąg z zielonej herbaty Matcha, wyciąg z herbaty Orange Pekoe i wyciąg z zielonej herbaty, oraz zawierającym przeciwutleniacze pochodzenia naturalnego.
  • Masz problem ze skupieniem? TRthriv Focus Tea zawiera kofeinę pochodzącą z wyciągu z nasion guarany, która wspomaga koncentrację.
  • Czy zależy ci na kontrolowaniu spożywanych kalorii? Herbata z linii Pharmanex  pozwala ograniczyć kalorie. Każda porcja jest niskokaloryczna i nie ma w składzie cukrów. Zawiera jedynie glikozydy stewiolowe – naturalne substancje słodzące pochodzące z rośliny stewii. 
  • Jesteś weganką lub wegetarianką? TRthriv Focus Tea będzie odpowiedni, bo nie zawiera żadnych składników pochodzenia zwierzęcego. 

TRthriv Focus Tea to nasz sposób na więcej energii do działania, koncentrację i lepsze samopoczucie. A jakie są Twoje sposoby?

Materiał powstał z udziałem marki Nu Skin.