Primark w Polsce - co będzie można kupić?

W Primarku można kupić przede wszystkim ubrania. Poza dużą rozpiętością rozmiarówki jaką sklep ma w swojej ofercie zaskakują przede wszystkim ceny. Wyjeżdzając za granicę mogliśmy wrócić z dodatkową walizką ubań z Primarka. Koszulki, spódnice, czy sukienki w granicach 10 złotych - takie właśnie promocje oferował sklep. W związku z tym bardzo dużo osób czeka na oficjalne otwarcie pierwszego Primarka w Polsce. Będzie to idealny moment, aby urządzić polowanie na najlepsze rabaty, które sklep zapewne zaproponuje klientom podczas uroczystego  otwarcia. Poza ubraniami na pewno znajdziemy tam wiele dodatków do stylizacji, jak również gadżetów do domu.

Primark w Polsce - gdzie będzie pierwszy sklep?

Lokalizacja sklepu jest już oficjalnie potwierdzona. Pierwszy Primark w Polsce powstanie w najnowszym centrum handlowym stolicy, w Galerii Młociny. Jest to ogromny obiekt z setkami sklepów. Galeria ta poza umożliwieniem klientom zakupów oferuje również dużo atrakcji kulturalnych. Na ostatnim piętrze galerii tuż obok ogromnych ogródków restauracyjnych powstał ogromny taras galerii. Stanowi część dachu obiektu. To właśnie tam można w tygodniu potańczyć przy orkiestrze, pooglądać występy grup teatralnych lub skorzystać z innych atrakcji tego typu akurat oferowanych. Są one nieodpłatne. Z pewnością to druga dobra informacja dla tych, którzy mają zamiar wybrać się na otwarcie pierwszego Primarka w Polsce.

Primark w Polsce - kiedy otwarcie?

Niestety nie wyznaczono jeszcze konkretnej daty otwarcia Primarka. Obecnie potwierdzoną informacją jest tylko jego lokalizacja. Warto jedynie dodać, że w bardzo nowoczesnej galerii znajdującej się na warszawskich Młocinach w niesamowicie szybkim tempie postępują prace remontowe. Zarówno właścicielom sklepu jak i przedstawicielom galerii zależy na szybkiej finalizacji projektu. Możecie być spokojni, jak tylko data otwarcia zostanie potwierdzona poinformujemy o tym.