Prezent na walentynki dla chłopaka

To pytanie zadaje sobie chyba każda z nas... Ładny portfel, skórzany pasek lub komplet męskich kosmetyków to najbardziej uniwersalny prezent na walentynki dla chłopaka. A co kupić, gdy twój mężczyzna jest fanem trochę zwariowanych i nietuzinkowych dodatków? Elegancja z lekką nutką dekadencji? Oto nasze sprawdzone propozycje.

Klocki Lego

To prezent dla niego z kategorii „fanaberia” - niepraktyczny, ale sprawiający maksimum frajdy! Ze świecą szukać chłopaka, który nie ucieszy się z zestawu z kolekcji „Star Wars”. W końcu w każdym (i każdej) z nas, drzemie coś z małego dziecka. 

Męskie perfumy

Eleganckie perfumy to zawsze dobry prezent dla faceta. Klasyczny i ponadczasowy zapach męski to na przykład Dior Sauvage - w kompozycji znajdziemy zarówno mocne akcenty korzenne, pieprzne i cedrowe, jak i delikatną bergamotkę, czy geranium. Cóż, ambasadorem zapachu jest sam Johnny Depp…

Okulary z przyszłości

Gadżet XXI wieku - okulary z Bluetooth, które pozwalają na ochronę przed słońcem i… odtwarzanie muzyki (to oczywiście nie jedyne funkcje). Słuchanie muzyki bez słuchawek? W tym cała magia Bose Frames: konstrukcja Bose Open Ear Audio™ to niewielki element akustyczny ukryty w zausznikach, który generuje realistyczne brzmienie, które jest dodatkowo niesłyszalne dla otoczenia. 

Zestaw dla brodacza ZEW

Jeśli twój luby hoduje modną brodę, zaskocz go dedykowanymi kosmetykami, które sprawią, że będzie prezentować się schludnie i… nie będzie drapać podczas pocałunków! W skład zestawu ZEW wchodzi naturalny balsam do brody z węglem drzewnym z Bieszczad i stylowa szczotka. 

 

Zobacz także: