Netflix nowości: Young Royals

Serial „Young Royals” przeniesie nas do świata młodego księcia Wilhelma, który opuszcza dwór i zamieszkuje w internacie, aby móc uczyć się w prestiżowej szwedzkiej szkole. Po trudnych początkach wreszcie udaje mu się nawiązać przyjaźnie. Niestety przyjaciele nie zawsze są dla niego przychylni, ze względu na królewskie pochodzenie. Największy problem pojawia się, gdy młodzieniec się zakochuje. Obiekt jego westchnień nie jest specjalnie zainteresowany tytułami, jakie może przynieść związek z dziedzicem tronu. Z drugiej strony, zachowanie przyjaciół wskazuje na to, że uwielbiają go za to, jaki naprawdę jest, bez względu na jego pochodzenie. Pod wpływem otaczających ludzi, młodzieniec pragnie żyć z dala od swoich królewskich obowiązków. Kiedy nieoczekiwanie staje się pierwszy w kolejce do tronu, musi dokonać trudnego wyboru: miłość czy obowiązek?

Zobacz też:

Sex Education sezon 3. - kiedy premiera?

Po obejrzeniu tego dokumentu nie zmrużysz oka

Young Royals: kto w obsadzie?

Zaszczyt odgrywania roli księcia Wilhelma przypadł Edvinowi Ryding’owi. W postać jego matki, królowej Kristiny, wcieliła się Pernilla August, aktorka znana z „The Investigation”.

Jako szkolni koledzy księcia, występują: Malte Gårdinger, któremu sławę przyniosła rola w „The Sandhamn Murders”, Frida Argento znana z „Astrid”, nowicjusz wśród aktorów, Nikita Uggla i członek zespołu FO&O, Omar Rudberg.

Obsadę uzupełniają: Nathalie Varli, Felicia Truedsson, Mimmi Cyon, Ingela Olsson, Rennie Mirro, Livia Millhagen i David Lenneman.

Young Royals: kiedy możemy spodziewać się premiery?

Dokładna data premiery „Young Royals” nie została jeszcze ogłoszona, ale wszystko wskazuje na to, że premiera odbędzie się wiosną 2021 roku. Skandynawski miniserial to propozycja do obejrzenia w jeden weekend, ponieważ obejmuje tylko sześć odcinków.

Przeczytaj też:

To najpopularniejszy serial w historii Netflixa!