Pozycja "na jednorożca" - nowy trend w naszej sypialni

Mało kto o niej słyszał, ale najwyższy czas to zmienić, jeśli nie chcesz rutyny w swojej sypialni. Pozycja "na jednorożca" - to najnowszy trend w naszych sypialniach. Jeśli znudziły ci się tradycyjne pozycje seksualne, takie jak pozycja na pieska, czy pozycja misjonarska, koniecznie musisz wypróbować pozycji "na jednorożca". Ta pozycja zapewni ci niezapomniany orgazm i dogłębną penetrację. Na pewno nie pożałujesz.

Jak wygląda pozycja "na jednorożca"?

Połóż się razem z partnerem na jednym boku, tak, żeby wasze twarze skierowane były w jednym kierunku. Ułożenie waszych ciał powinno być podobne jak przy pozycji "na łyżeczkę". Partner delikatnie rozchyla nogi w kolanach, jednocześnie krzyżując stopy w taki sposób, aby zetknęły się jego kostki. W tym czasie partnerka leżąc na boku unosi jedną nogę maksymalnie do góry, a partner chwyta jej nogę na wysokości łydki. Partnerka podpierając się na łokciu, podtrzymuje swoją nogę pod kolanem.

Wykonując pozycję "na jednorożca" partner ma druga rękę wolną i może nią pieścić na przykład piersi partnerki, czy delikatnie muskać jej całe ciało. W tej pozycji, to partner nadaje tempo ruchu i decyduje o głębokości penetracji. 

Pozycja "na jednorożca" wymaga od kochanków dobrej kondycji, a od partnerki rozciągnięcia ciała, ale czego się nie robi, żeby mieć niesamowite doznania. Jeśli lubicie eksperymentować w łóżku, to na pewno pozycja "na jednorożca" przypadnie wam do gustu. Kto jest chętny wypróbować tę pozycję?

Przeczytaj także: Mateo i Juli kręcą porno. Ta Para Polaków zarabia na filmach dla dorosłych, po tym jak stracili pracę przez koronawirusa

Pozycja "na jednorożca" jest bardzo podobna, do pozycji przedstawionej poniżej:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

| Binding

Post udostępniony przez Sex Positions Club (@sexpositions_club) Sty 28, 2018 o 11:54 PST