Powstanie serial o Annie Jantar. Kto zagra główną rolę?

TVP ogłosiło, że planuje zrealizowanie serialu opowiadającego o życiu słynnej piosenkarki Anny Jantar. Producenci wiedzą już, kogo widzieliby w głównej roli. Tragicznie zmarłą Annę Jantar miałaby zagrać jej córka - Natalia Kukulska. Trwają rozmowy z piosenkarką na temat wystąpienia w serialu. Na ten moment informacja nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona. 

Wiadomo jednak, że Natalia Kukulska jest zaangażowana w powstawanie serialu. Najpierw wyraziła zgodę na opowiedzenie historii matki. Teraz bierze udział w pisaniu scenariusza serialu. Natalia Kukulska chce kontrolować, czy wszystkie fakty z życia będą pokazane w odpowiedni sposób i nikt z bliskich rodzinie osób nie zostanie pokrzywdzony. Niedługo dowiemy się także, czy będzie grać swoją mamę w produkcji. 

Przeczytaj także: Natalia Kukulska po raz pierwszy odwiedziła miejsce śmierci mamy

Historia Anny Jantar

Anna Jantar była jedną z najpopularniejszych piosenkarek pop ubiegłego wieku. Robiła wielką karierę w latach 70. Znana jest z hitów muzycznych takich jak "Nic nie może wiecznie trwać" czy "Tyle słońca w całym mieście". Anna Jantar często podróżowała po świecie w ramach tras koncertowych. W grudniu 1979 roku wyleciała na koncerty do Stanów Zjednoczonych. Po 3 miesiącach koncertowania wracając do Polski 14 marca 1980 roku samolot, którym leciała piosenkarka, rozbił się podczas lądowania na warszawskim lotnisku Okęcie. Anna Jantar zginęła w tragicznej katastrofie. 

Zobacz również: List miłosny, który miała przy sobie Anna Jantar podczas katastrofy

Czy uważacie, że Natalia Kukulska jest podoba do swojej mamy?

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anna (@anna_jantar) Kwi 23, 2020 o 4:25 PDT