Pierwsze kadry z filmu o miłości Meghan Markle i księcia Harry'ego

Lada moment na świecie pojawi się najbardziej wyczekiwane maleństwo w Wielkiej Brytanii, czyli pierwsze dziecko Meghan Markle i księcia Harry’ego. Zgodnie z wszelkimi prognozami księżna najpewniej urodzi na początku lub w połowie kwietnia br. Trochę później, bo w maju o książęcej parze znów zrobi się głośno, a wszystko za sprawą produkcji „Harry & Meghan: Becoming Royal”, która właśnie wtedy wejdzie na ekrany. Zgodnie z zapowiedzią stacji Lifetime, która wyemituje film, będzie on kontynuacją telewizyjnej produkcji z ubiegłego roku „Harry & Meghan: A Royal Romance” (fragment możecie zobaczyc poniżej). Podczas gdy wspomniany tytuł miał relacjonować początki znajomości książęcej pary i narodziny oraz rozkwit ich miłości, kolejna, która niedługo wejdzie na ekrany ma skupić się na ich losach po tym, jak z ich ust padło sakramentalne „tak”. Jak zapowiadają producenci, faktycznie może to być ciekawa opowieść. Wszak nikt tak jak Meghan nie wystawiał królowej na próbę i dla nikogo aż w takiej mierze nie naginano sztywnych reguł królewskiej etykiety.

Meghan Markle przerwała urlop macierzyński. Powód jest zaskakujący

Kto zagra Meghan i księcia Harry’ego w filmie o książęcej parze?

Jeśli chodzi o obsadę, w rolę księcia Harry’ego wcieli się Charlie Field, którego możecie kojarzyć z takich produkcji jak „Wichry Losu” czy „Geniusz”, a Meghan zagra o rok od niej młodsza Tiffany Smith („Nie z tego świata”). Książęcej parze towarzyszyć będą inni członkowie royal family, wśród których zobaczymy m.in. królową Elżbietę czy księcia Filipa. Póki co wiadomo tylko tyle, że zdjęcia właśnie ruszyły, a plan filmowy usytuowany jest w jednym z kanadyjskich miast.  

Kiedy będzie można zobaczyć film o miłości Meghan i Harry’ego?

W pewnym sensie film będzie niespodzianką także dla samej pary młodej – jego emisja zaplanowana jest na tydzień po pierwszej rocznicy ślubu Meghan Markle i księcia Harry’ego, która przypada 19 maja br. Póki co nie wiadomo, czy na ekranie księżna pojawi się także w błogosławionym stanie – być może ten wątek posłuży twórcom filmu jako inspiracja do stworzenia kolejnej części losów Meghan Markle i księcia Harry'ego.

Zobaczycie „Harry and Meghan: Becoming Royal” czyli film o miłości książęcej pary?